Спорт

У вирішальному матчі Чемпіонату світу-2018 Франція повела в рахунку. На 18 хвилині Манджукич забив у гол у власні ворота. Трохи пізніше Іван Перешіч зрівняв рахунок. На 38 хвилині французи знову вийшли вперед. Таким
21:19 15.07.18
Франція - чемпіон світу! Завершився кращий мундіаль в історії! Хорвати програли в фіналі з рахунком 4:2. У вирішальному матчі Чемпіонату світу-2018 Франція повела в рахунку. На 18 хвилині Манджукич забив у гол у власні
20:05 15.07.18
Генеральний секретар Федерації боксу Росії Умар Кремлев погрожує Олександру Усику серйозними наслідками за зрив фіналу Всесвітньої боксерської суперсерії (WBSS) з Муратом Гассієвим, передає портал Знай.Спорт. "
17:18 14.07.18
Відомий український футболіст член тренерського штабу збірної України з футболу Андрій Воронін "погуляв" з колишніми гравцями збірної Росії - Олександром
15:05 13.07.18
Перспективний захисник бразильського футбольного клубу "Корінтіанс" Сидклей вже на шляху до України. Про це стало відомо завдяки яскравій фотографії та
11:30 09.07.18
У вівторок в ході 1/8 фіналу шведські футболісти здолали збірну Швейцарії. Зустріч, що пройшла в Санкт-Петербурзі, завершилася з рахунком 1: 0. Гол на 66-
21:31 03.07.18
Український плавець Андрій Говоров встановив новий світовий рекорд на дистанції 50 метрів батерфляєм. У фіналі змагань в Римі (Італія) Говоров показав
01:50 03.07.18
Збірна Франції перемогла Аргентину в 1/8 фіналу ЧС 2018. Франція швидко відкрила рахунок в матчі. Мбаппе прорвався в штрафну аргентинців, де проти нього
22:19 30.06.18
Колишній скандальний футболіст і чемпіон світу у складі збірної Аргентини Дієго Марадона зажадав допуску до тренування південноамериканської команди
20:45 23.06.18