Войовничі заяви прихильників силового вирішення конфлікту на Донбасі не знайдуть підтримку у США, вважає лідер "Українського вибору – Права народу" Віктор Медведчук.

Політик зазначив, що заява президента США Дональда Трампа про підтримку Мінських угод дисонує з публічно озвученими намірами деяких високопоставлених представників української влади ігнорувати ці угоди.

"Як повідомила прес-служба Білого дому, в телефонній розмові з канцлером Німеччини Ангелою Меркель президент Сполучених Штатів підтвердив свою підтримку врегулювання українського конфлікту шляхом реалізації Мінських угод. Очевидно, що войовничі заяви українських прихильників "партії війни" про необхідність вирішити конфлікт на Донбасі військовим шляхом підтримки в США не знайдуть", — написав Ст. Медведчук у своєму блозі.

Лідер "Українського вибору" вважає в цілому очевидним перегляд ставлення Вашингтона до українського питання.

"Про це свідчить заява держсекретаря Рекса Тіллерсона про те, що він не розуміє, чому американських платників податків повинна хвилювати Україна. Але ще більш явний меседж для української влади ― намір США скоротити фінансову допомогу Україні майже на 70% в 2018 році", — поясни Ст. Медведчук.

Популярні новини зараз

Багатодітна мама Анастасія Приходько звернулася до Бога у важливе свято: "Прошу тільки одного"

Кабмін продовжив карантин по всій Україні до 30 червня: які обмеження дію до літа

У "Зайки" є інший? Учасниці "Холостяка" накинулися на Юлю зі звинуваченнями

Регіна Тодоренко здолала Ані Лорак, вік дав про себе знати: "Не дівчинка вже"

Показати ще

"Дуже чутливим ударом по іміджу української влади та інтересам цілого сонму українських грантоотримувачів" назвав політик таке скорочення.

"Це також сигнал можливим інвесторам ― остерігайтеся вкладати гроші в економіку України. Продовження попередньої політики на Донбасі неухильно веде до міжнародної ізоляції України. А це, в свою чергу, не дозволить країні вийти з глибокої соціально-економічної кризи", — впевнений Ст. Медведчук.