В репертуарі прихильника гетто для всіх, хто не може вивчити українську мову, музиканта Олега Скрипки аж до лютого 2014 року дві третини пісень звучало... російською мовою. Про це пише у своєму блозі Віктор Медведчук.

Політик нагадав, що назву гурт "Воплі Відоплясова" отримав на честь героя одного з романів великого російського письменника з українським корінням Федора Достоєвського.

"А сам пан Скрипка, який народився, як повідомляють його біографи, в місті Советабад на півночі Таджикистану, значну частину свого життя прожив у Кіровську Мурманської області, закінчив заочну школу при Московському фізико-технічному інституті. І довгий час говорив виключно російською мовою", — підкреслив політик.

Як заявляв сам музикант, аж до лютого 2014 року 75% його виступів були на російській сцені.

"Втративши східний ринок, такі митці, як Скрипка, виявилися нікому не потрібні на Заході", — вважає В. Медведчук, адже перебування у Франції ще в 1990 роки завершилося для "ВВ" вимушеним поверненням до Києва з наступним далі тріумфальним просуванням на музичній сцені Росії.

Популярні новини зараз

Зеленський підписав новий військовий закон - забрати на фронт зможуть навіть без мобілізації

Регіна Тодоренко здолала Ані Лорак, вік дав про себе знати: "Не дівчинка вже"

Jerry Heil розкрила правду про переїзд до Америки та співпрацю з продюсером Полякової Ясинським: "Я Лана Дель Рей"

Абсолютно оголена Ольга Сумська приголомшила українців: "Це занадто!"

Показати ще

"Надії ж надовго вкоренитися в європейському музичному середовищі впали дуже швидко", — уточнює лідер "Українського вибору".

"І хоча лідер гурту "ВВ" став кавалером французького національного ордену - ордену Заслуг (нагороду йому вручив посол Франції в Україні), це може хіба що марнославство потішити. Бо факт залишається фактом: основні ринки для українського продукту, включаючи і шоу-індустрію, знаходяться не на Заході. Втративши доступ до ринків, що стали вже традиційними, цей музично обдарований колишній інженер заводу "Квант" відчуває сильну фрустрацію, вихід з якої знаходить у випадах проти насправді таких же, як і він сам, російськомовних українців", — констатує Віктор Медведчук.