Президент Ізраїлю відмовив Путіну у візиті

поділитись

0

454

Президент Ізраїлю Реувен Рівлін пропустить Парад Перемоги у Москві.

Президент Ізраїлю не візьме участі в урочистих заходах, присвячених 70-річчю Перемоги у Великій Вітчизняній війні. Про це повідомив посол Ізраїлю в Росії Доріт Голендер, - передає РІА Новості.

"На превеликий жаль, президент держави Реувен Рівлін не зможе бути на цих урочистостях. Але ми очікуємо високопоставленого ізраїльського представника, хто це буде, вирішиться буквально найближчим часом", - повідомив дипломат.

Причини, з яких президент не поїде до Москви, посол не назвав.

Читайте також: На парад у Москві пустять лише запрошених ветеранів

Від заходів у російській столиці уже відмовилися президент Фінляндії, прем'єр-міністр Нідерландів, президенти Болгарії, Польщі, Литви, Латвії та Естонії і прем'єр-міністр Великобританії.

Канцлер ФРН Ангела Меркель також відмовилась бути 9 травня, проте прилетить наступного дня, зустрінеться із президентом Росії Володимиром Путіним та покладе вінок до Могили Невідомого солдата.

Поки що не надали однозначної відповіді Росії щодо своєї участі у заходах 9 травня президент Франції Франсуа Олланд та президент США Барак Обама.

Щоправда, у січні американський посол в Росії Джон Теффт заявляв, ніяких планів щодо візиту президента Америки до Москви немає.

Відомо, що голова Європейської ради Дональд Туск також відмовився від участі в урочистих заходах у Москві.

Нагадаємо, президент України Петро Порошенко не отримав запрошення від президента Росії Володимира Путіна на святкування Дня перемоги в Москві. В Адміністрації президента України підтвердили той факт, що офіційний лист не надходив.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Вибір редакції, Ексклюзив, Політика
14.03.2017
Ексклюзив, Політика, Розслідування
23.03.2017

Коментарі

Цепочка открыта. Одно прочитанное сообщение. Перейти к содержимому Gmail используется с программой чтения с экрана 2 Поиск Gmail НАПИСАТЬ Ярлыки Входящие (12) Помеченные Важные Отправленные Черновики Спам (1) Корзина Круги [Airmail] Ещё Hangouts Ещё Add To TickTick 1 из 1 420 Печатать все В новом окне Код информера Новости Мира для znaj.ua под статью (вместо 3 тизеров миксадверт) Входящие x media marketing Прикрепленные файлы13:47 (29 мин. назад) кому: мне Область прикрепленных файлов Нажмите здесь, чтобы Ответить или Переслать Использовано 13,31 ГБ (88%) из 15 ГБ Управление Условия - Конфиденциальность Последние действия в аккаунте: 12 мин. назад Дополнительная информация Фотография профиля пользователя media marketing media marketing Добавить в круги Показать подробную информацию КИ 3677_Новости Мира _для znaj.ua.txt Открыть с помощью… Отображается файл "КИ 3677_Новости Мира _для znaj.ua.txt"
У Грузії застілля нарекли пам'яткою нематеріальної культури.
0
0
15:01 24.03.2017
В Ісландії зведуть спеціальні куполи - зони "вічного літа".
0
0
14:45 24.03.2017
Путін намагається розповсюджувати так звані паспорти "ДНР" через Захарченка
0
0
14:19 24.03.2017
Іванова, родом із України, з 16 років проживає в США
0
0
14:07 24.03.2017