В Росії повторно ховатимуть мерців в одну могилу

поділитись

0

378

У Міністерстві будівництва і комунальному господарсті РФ підготували законопроект відповідно, до якого занедбані могили використовуватимуть для повторного перезаховання.

Про це повідомляє газета Известия.

Автори закону пропонують, щоб у кожному регіоні Росії була комісія, яка розшукуватиме покинуті могили. Такими будуть вважатися лише ті, де немає надгробку, каплиці, склепа і тому подібне з інформацією про покійного, і немає доглядальника могили. Розраховують отримати близько 25 тисяч гектарів землі під нові поховання.

Останки з покинутих могил будуть викопувати та кремувати. Потім попіл з усіх мерців помістять в спільну могилу. На звільнене місце робитимуть нові поховання. Могили військових з цією метою використовуватися не будуть.

Відповідно до санітарних норм перепоховання можливе лише через 20 років на муніципальних та регіональних кладовищах.

"Ховати в одну і ту ж могилу можна не раніше, ніж через років 50. А інакше це знущання, навіть, коли могила занедбана. Багато людей просто не мають можливості доглядати за могилою. Це люди похилого віку, інваліди, ті, хто переїхав жити до іншого міста або, коли родичі поховані в селі, а туди вже не ходить транспорт чи ще якась причина. Коли вони приїдуть на могилу свого рідного померлого, а там вже чужа, от як це цій людині бути? Півстоліття для другого поховання більш-менш нормальний срок і відповідає етичним нормам. Зрозуміло, що людей помирає чимало і землі під кладовища не вистачає, така проблема є у кожній країні. Найкращий вихід — кремація. Але в Україні до цього методу рідко, хто вдається. Це суперечить християнським традиціям, та й самі українці сприймають це дивакувато. Вони ще до цього не готові. Кремація поширена в США та Європі. В Росії - лише у Пітері і Москві", - каже Михайло Панькович, власник ритуальної фірми.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Вибір редакції, Ексклюзив, Політика
14.03.2017
Ексклюзив, Політика, Розслідування
23.03.2017
Ексклюзив, Суспільство
24.03.2017

Коментарі

Цепочка открыта. Одно прочитанное сообщение. Перейти к содержимому Gmail используется с программой чтения с экрана 2 Поиск Gmail НАПИСАТЬ Ярлыки Входящие (12) Помеченные Важные Отправленные Черновики Спам (1) Корзина Круги [Airmail] Ещё Hangouts Ещё Add To TickTick 1 из 1 420 Печатать все В новом окне Код информера Новости Мира для znaj.ua под статью (вместо 3 тизеров миксадверт) Входящие x media marketing Прикрепленные файлы13:47 (29 мин. назад) кому: мне Область прикрепленных файлов Нажмите здесь, чтобы Ответить или Переслать Использовано 13,31 ГБ (88%) из 15 ГБ Управление Условия - Конфиденциальность Последние действия в аккаунте: 12 мин. назад Дополнительная информация Фотография профиля пользователя media marketing media marketing Добавить в круги Показать подробную информацию КИ 3677_Новости Мира _для znaj.ua.txt Открыть с помощью… Отображается файл "КИ 3677_Новости Мира _для znaj.ua.txt"
Більшість українців розуміють справжню безперспективність життя на пенсії лише у 50-55 років. У такому віці вже дуже складно щось змінити
0
0
17:14 24.03.2017
Дуже різні, але в чомусь схожі революції
0
0
15:15 24.03.2017
На третій рік війни влада таки зважилися на обмеження роботи фінустанов, пов'язаних з країною агресором
2
0
19:41 23.03.2017
Замість зниження оптово-ринкової ціни на електрику з 1 квітня 2017 року в НКРЕКП вирішили підняти вартість енергоносія
0
0
15:33 23.03.2017