Як росіяни знущаються над Днем перемоги

поділитись

0

1978

Медалі "За перемогу" на цінниках секс-шопу, реклама пива з георгіївськими стрічками, напівоголені танці перед монументом. Як росіяни святкують День перемоги

Кремлівська пропаганда зробила з 9 травня головне свято Росії. Але кожен розуміє перемогу по-своєму: у Єкатеринбурзі ставлять медалі "За перемогу" на цінниках секс-шопу, у Канську рекламують пиво на фоні георгіївських стрічок, а у Новоросійську танцюють напівоголені дівчата на фоні військового монументу.

"Знай" вибрав топ-5 випадків, що сталися протягом останнього місяця. Правоохоронні органи Росії проводять перевірки, карають організаторів кількадобовими арештами. Але "креативщиків" щороку стає більше‏.

"В Красноярську вранці рано діти з'їли ветерана"

На конкурсі "Найкращий кондитер Сибіру" у Красноярську наприкінці березня перемогла Надія Сабурова. Вона зробила торт з трьох рівнів. Зобразила літак і "похоронку", нижче батька, що виносить сина зі зруйнованого села і вічний вогонь з двома гвоздиками. Всі торти, представлені на конкурсі, організатори передали до дитячого будинку.

[image=3538]

Проте, захвату організаторів заходу не розділили російські політики та культурні діячі. Депутат Законодавчих зборів Петербургу Віталій Мілонов назвав конкурс "хуліганством" і запропонував пошукати в діях кондитерів ознаки кримінального злочину. Після скандалу у відставку пішла міністр культури Красноярського краю Олена Празднікова.

Відомий російський поет "Орлуша" навіть присвятив події вірша.

В Красноярске утром рано
Дети съели ветерана.
Он стоял, такой седой
Перед бронзовой звездой...

Сексуальні іграшки із медаллю "За перемогу"

У мережа секс-шопів Єкатеринбургу "Казанова 69" вирішили віддати "данину пам'яті" ветеранам і помістили на всі цінники медаль "За перемогу". Анальні креми, фалоімітатори та інші відверті товари прикрасили медалі на фоні оранжево-чорної стрічки. Директор мережі магазинів заявив у ЗМІ, що не розуміє обурення з приводу їх маркетингової кампанії.

[image=3539]

"Рекламна кампанія відповідає ідеям нашої політики, яку ми проводимо вже багато років - це патріотизм, внесок у здоров'я, в демографію Росії, у зміцнення культури сімейних цінностей. 70-річчя Перемоги - привід колосальний, саме тому ми зобразили на цінниках символ Перемоги", - заявив Дмитро Щепін місцевому виданню 66.ru.

Керівництву мережі магазинів довелося визнати використання символів перемоги "суперечливим" та прибирати медалі з цінників. Втім, у Єкатеринбурзі "прославилася" завдяки дню Перемоги ще одна компанія. Похоронний дім "Хелп" провів чаювання для ветеранів. Прямо у приміщенні фірми, серед вінків та нагробних камінів, ветеранів нагодували, напоїли, подарували продуктовий набір, букет квітів та знижку в 10% на пам'ятник.

Зметикували на трьох на честь "перемоги"

Відомі герої радянських комедій Трус, Балбес та Бувалий із келихами пива запрошували мешканців міста Канськ (Красноярський край) випити "за перемогу". Одяг комедіантів прикрасили георгіївськими стрічками та поставили на фоні будівлі захопленого рейхстагу.

[image=3537]

Креативність власника генделика не оцінили в правоохоронних установах. Поліція плакат зняла, а чиновники зайнялись перевіркою закладу.

"Ми порушили адміністративну справу за фактом порушення закону про рекламу. Якщо в діях підприємця будуть виявлені факти порушення закону, його оштрафують на суму від 4 до 20 тисяч рублів", - заявила ЗМІ речник Антимонопольної служби у Красноярському краї Ольга Чуракова.

"Але хто ж знав, що в неділю фашист проклятий нападе..."

В Іжевському державному технічному університеті на честь Дня перемоги провели боді-арт шоу. На словах ведучого "але хто ж знав, що в неділю фашист проклятий нападе" одна з учасниць конкурсу зняла спідницю і залишилась в білому купальнику. До неї доєднався розфарбований юнак у трусах, разом з дамою повернувся спиною до глядачів, щоб усі побачили написи на їхніх тілах "9 травня" і "день Перемоги", а також георгіївську стрічку.

Разом із жовто-чорними тілами сценою пройшлись невідомі постаті, яких організатори назвали "типами військ у креативному викладі". Шоу викликало неабияке обурення в російському Інтернеті. Але винних не шукали і нікого не покарали.

"Намалювати символи війни на трусах і грудях і назвали це вшануванням пам'яті? Та вже краще взагалі нічого не робити. Наступного разу придумають художньо випісювати (від слова пІсяти) "9 травня" на асфальті. Хай мізки включать", - відгукнулась на подію жителька Іжевська Анна Кравцова.

Читайте також: За що діди воювали? Російський боді-арт до 9 травня (фото)

За грати за танок

Новоросійським танцівницям не пощастило більше за інших "креативщиків". Напівоголені дівчата записали 24 квітня рекламний ролик танцювальної студії на фоні монументу "Мала Земля". Його встановили в пам'ять перемоги радянських військ над фашистами у Другій світовій війні. Меморіал охороняється, навколо досі залишились рови, окопи та землянки 40-их років.

Поліція відреагувала швидко і за добу після публікації ролику троє дівчат сіли на 10-15 діб, ще двох оштрафували. Мати однією з неповнолітніх танцівниць долучили до адміністративної відповідальності.

За кілька днів до цього російський Інтернет вибухнув від танцю "тверк" дівчаток-підлітків з Оренбургу. Вони виступили перед батьками з відвертим танцем у трусах в жовто-чорну полосу. Після скандалу студію закрили, а Слідчий комітет знайшов у танці "ознаки розпусти".

Читайте по темі: Слідчий комітет перевірить скандальний "Танець бджілок" (видео)

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Вибір редакції, Ексклюзив, Політика
14.03.2017
Ексклюзив, Політика, Розслідування
23.03.2017

Коментарі

Попри резонансне становище, центральні російські канали не вважають за потрібне висвітлити ці зібрання
0
0
13:33 26.03.2017
Росіяни стрибають і кричать "хто не скаче, той ведмідь"
0
0
13:15 26.03.2017
Захарова заявила, що у Кремлі розчаровані і здивовані таким рішенням, але не вважають його критичним
0
0
13:03 26.03.2017
Дружина опозиціонера вимагатиме пояснень у білоруських силовиків щодо місцезнаходження Статкевича
0
0
12:50 26.03.2017