Як урізноманітнити нудний секс

поділитись

0

0

Буденний секс втрачає свій сенс. Якщо у ваших стосунках з'явилася нотка нудьги при статевому акті, необхідно виправляти ситуацію, щоб не втратити интерерс один до одного

З часом набридає все, буденність, одні і ті ж страви, люди і навіть одноманітний секс. Коли пара перебуває у відносинах, одноманітний секс набридає і з часом це може негативно вплинути на стосунки.

Нам всім хочеться різноманітності в житті і секс теж не виняток. Щоб розбавити нудний секс необхідно включити фантазію і втілювати її в реальність разом зі своїм партнером.

Портал "Знай" дає рекомендації як урізноманітнити інтимний зв'язок.

Локація
Сучасний світ примушує мислити глобально, тому варто задуматися про те, що сексом можна зайнятися не тільки в межах квартири, готелі у своєму місті і тд. Влаштуйте незаплановану відпустку, завітайте на Майорку, в Париж, на Кубу, куди завгодно. Тільки зміна локації це не означає, що знову потрібно займатися сексом в готелі. Шукайте безлюдні місця, де можна зайнятися любов'ю і отримати нові емоції. Секс в екстремальній обстановці розбавить нудні дні і обстановку.

Ролі
Про рольові ігри відомо всім. Затримання поліцейським, домогосподарка, сантехнік, лікарі і їх пацієнти - це все минуле століття. Придумайте цілу історію, яку можна обіграти. Наприклад, дівчина секретар продажного боса, тенісистка і футболіст, які потрапили в одне місто для участі в турнірі - в цьому випадку можна відправитися в спортивний зал і знайти затишне місце, де можна реалізувати свою гру. Ви можете поставити вдома камеру і уявити, що навколо вас багато людей, які знімають сцену кохання.

Утримання
Утримання ще ніхто не відміняв. Якщо ви сімейна пара, то заняття любов'ю є невід'ємною частиною. Спробуйте вдвох стримати свої бажання і через деякий час ви зрозумієте на скільки сильно з'явилося бажання вступити в інтимний контакт. Дівчині або жінці можна під час утримання трохи подразнити свого партнера, пройтися в сексуальній білизні по квартирі або зовсім голяка.

Страх
Страхи є у кожного. Ви можете боятися висоти, води, вогню і багатьох інших речей. Спробуйте зайнятися сексом в обстановці, що викликає почуття страху. Можна зайнятися сексом на даху багатоповерхівки, якщо ви боїтеся висоти, піти в похід розпалити велике вогнище, який до того ж додасть романтики, займіться сексом в воді.

Так що любіть і будьте коханими, а головне фантазуйте і не соромтеся експериментувати.

Раніше, портал "Знай.ua", розповів про те, що згідно з даними дослідження, більшість людей у ​​віці 40-59 років у Канаді задоволені своїми відносинами з партнером в емоційному плані. Кожен другий респондент зізнався, після 40 років він пробував в сексі щось нове, наприклад, починав користуватися змазкою. Жінки частіше вдавалися до використання вібраторів.

Автор матеріалу: 
Наталья Лошакова
Теги: 
секс, фантазії, партнер, відносини, різноманітність в сексі, любов
Вибір редакції, Спорт
23.04.2017
Ексклюзив, Столиця
21.04.2017
Як НВФ, так і ВСУ дотримувалися режиму припинення вогню
0
0
15:39 23.04.2017
На міні підірвався автомобіль ОБСЄ
0
0
14:01 23.04.2017
Чотири дні поспіль курсантів навчали командуванню та прийняттю рішень в умовах бойових дій
0
0
12:55 23.04.2017
У Києві вдень пройде невеликий дощ
0
0
11:17 23.04.2017
71 пункт залишився знеструмленим
0
0
10:57 23.04.2017