У мережі розповіли історію медсестри, яка героїчно загинула під час пожежі в психлікарні Одеси.

На своїй сторінці в Facebook Катерина Ножевнікова написала, що жінку звали Юлія. Медсестра не розгубилася під час пожежі і вмить кинулась рятувати підопічних.

"Там майже всі лежачі були - вік... Юля витягла на ковдрах і простирадлах 52 людини з відділення. На собі, в буквальному сенсі слова", – пише жінка.

Однак, вижити самій жінці не вдалося.

Популярні новини зараз
Головні новини за 27 травня: військові хірурги провели унікальну операцію, Україна вимагає у рф забрати тіла загиблих, Осадча поїхала в Канни Зірка "Дизель шоу" Вікторія Булітко показала безцінну працю українців для своїх захисників Українців попередили про нові правила перетину кордону: що змінилося ПриватБанк повідомив про важливі зміни з 1 червня: про що варто пам'ятати клієнтам
Показати ще

"Ось так живе людина, тихо живе і робить нехитру і, здається, неважливу роботу. А потім виявляється, що все його життя – це був шлях до подвигу...", – написала Ножевникова.

Я не очень хотела комментировать историю с пожаром на воробьева, 9 , но сегодня узнала кто был той «погибшей...

Geplaatst door Katherine Nozhevnikova op Woensdag 12 juni 2019

Люди в коментарях до запису підтримали жінку: "Вічна пам'ять, вона врятувала мою бабусю!!!!!", "Ось чиїми іменами потрібно називати вулиці!!!!!!", "Вона-справжній герой Проста жінка , а скільки любові до ближнього ... сумуємо!", "Людина з великої літери.)!справжня сестра милосердя!", "Дуже шкода людину ! Велика жінка здійснила великий подвиг. Таким людям треба давати звання почесного громадянина міста ! Спочивай з миром".