Ситуація з Куяльницьким лиманом занадто довго замовчувалася. Вчені б'ють на сполох, чому при такому катастрофічному стані, влада Одеси нічого не роблить.

Про це пише на своїй сторінці у Фейсбуці ректор одеського екологічного університету Сергій Степаненко і повідомляє Politeka. Вчений переконаний, що пора завалити облраду протестами усім небайдужим до долі Куяльницького лиману.

Також Сергій написав на своїй сторінці в соціальних мережах, що пора кричати SOS. На трьох сесіях Одеська обласна рада так і не спромоглася розглянути підготовлений Науково-технічною радою при ОДА і внесений Департаментом екології та природних ресурсів проект програми відновлення водних ресурсів Куяльницького лиману. Рада говорить "так" і при цьому нічого не робить.

Популярні новини зараз
Українець розповів, як ПриватБанк вирішив загнати його до боржників: "Махінації" Тіна Кароль задерла ноги не гірше за Різатдінову і показала хутро: "Теплого кольору і натуральний теплий" 3400 гривень в одні руки: як українцям отримати допомогу на ліки, їжу та проживання путін поставив усе на головну битву в Україні, і це не Донбас із Кримом: кожен українець буде зобов'язаний боротися
Показати ще

Нагадаємо, що митникики під Одесою вилучили старовинні ікони і радянські ордени.

Також портал Знай.иа розповів про те, що маленьких одеситів порадують незвичайним святом.

Як повідомлв портал Знай.иа раніше, під Одесою відбудують дитячий табір "Вікторія".

https://www.youtube.com/watch?v=gp7TmiXR0co