Одеське море на межі катасрофи. Масовий вилов риби спричинив великі проблеми. З 50 промислових видів риб, які зовсім недавно благополучно себе почували, для повноцінного вилову залишилося три.

Такі жахливі далі оприлюднили в Державній екологічній інспекції (ДЕІ) Мінприроди України, пише ecoleague.net.

Повідомляєтьс, що за останнє десятиліття у Азовському морі більш ніж вдвічі зменшився обсяг вилову піленгаса, в три рази – судака, в чотири – камбали-калкана.

Читай Знай.ua у оновленому чаті Viber! Приєднуйтесь!

Популярні новини зараз
Глава Луганської ОВА Сергій Гайдай не стримав сліз, згадуючи роки з мамою: "Ми тільки..." Після "патріарха" Кирила зорати сцену носом удостоїлася путінська співачка Валерія — тягне ближче до землі Легенда "Танці з зірками" Влад Яма показав райську ідилію з дружиною і сином на березі океану: "Як не думати про минуле" Жінка вирішила довести, наскільки "хороше" життя в росії, запивши ложку солі "санкціонкою": "І г*вна не проблема тяпнути"
Показати ще

Найбільш глобальна причина є забруднення великих участків морської води, а також нераціональне ведення рибного господарства і неналежну охорону водних живих ресурсів.

Також чималу шкоду наносить бракоьєрство, яко зараз набуло небезпечних масштабів, які загрожують все більше з кожним днем.

Екологи б'ють тривогу: ще недавно рибні запаси здавалися практично невичерпними, проте сьогодні загибель Азовського моря здається неминучою через безперервне варварського знищення риби.

Нагадаємо, що екологічна катастрофа в Одесі: у мережі показали страшні кадри забрудненого моря

Раніше портал "Знай.ua" писав, що Одеса захлинається відходами: брудне закулісся перлини моря потрапило на камеру

Також портал "Знай.ua" інформував, що Одеса потопає у смітті: що криється у закапелках перлини моря, - кадри апокаліпсису