В Одеській виправній колонії 14 відбувають покарання за різні злочини так звані рецидивісти. Так називають людей, які вчиняли злочини неодноразово. Виявляється, на даний момент тільки в 14-ої колонії відбувають покарання приблизно 30 в'язнів, у яких немає громадянства, і ні ніяких документів, що засвідчують особу.

Про це інформує "Думская".

Цих людей український суд іменем України, як громадян України, засудив до позбавлення волі. Ці люди навіть є у списках виборців, і голосували на вибори президента, народних депутатів.

Читай Знай.ua у оновленому чаті Viber! Приєднуйтесь!

Популярні новини зараз

Нахабний домушник "мітить" квартири киян: "Зло не дрімає"

Матерям 10 років, батькам-1: українці хочуть "накинути" стажу за виховання дітей

Студентка вийшла заміж за 80-річного чоловіка і виглядає щасливою: закохалася без пам'яті

Будівельник з Львівщини закохав у себе Тіну Кароль на "Голос країни": Балан так не вміє

Показати ще

Проте ніякого офіційного засвідчення особи у них немає. Вийшовши на свободу, вони не зможуть влаштуватися на роботу легально, не можуть укласти шлюб, вступити в спадщина, зареєструвати власність і зробити багато-багато іншого, що належить за законом громадянину України.

В'язні масово скаржаться на те що процедура отримання документа дуже затяжна. Багатьом людям відмовляють без причин. Коли вони виходять із в'язниці, то мова про офіційне працевлаштування взагалі не йде.

Нагадаємо, що український уряд підготував новий законопроект, за яким багато водіїв більше не зможуть керувати автомобілями.

Як повідомляв портал Знай.ua, у Львові зафіксовано 20 професійних викрадень автомобілів.

Також портал Знай.ua писав, що жителі Дніпра в черговий раз скаржаться на небезпечну поведінку пішоходів на дорогах.