На військовому полігоні в Одеській області проводили тестування нового зразка ракетного озброєння – комплексу "Вільха-М".
Підпишіться на Знай у Google News! Тільки найяскравіші новини!
ПідписатисяПро це повідомили в прес-службі інформаційного агентства Міністерства оборони України, пише politeka.
Військові під час випробування відпрацьовували завдання з перевірки і вдосконалення ряду технічних і технологічних рішень. 107-я реактивна артилерійська бригада проводила пуск ракет штатними розрахунками.
Читай Знай.ua у оновленому чаті Viber! Приєднуйтесь!
Київські копи виявили тіло колеги посеред вулиці, підозрювану вже затримали: "Назавжди запам'ятають її"
Леся Нікітюк з мамою здивували українців: як дві краплі
Ощадбанк заявив про знищення карт українців: "Було прийнято рішення про призупинення"
Володарка найбільших сідниць у світі потрясла своїм добром перед камерою: "Чорт забирай, оце дупа"
Як говориться в повідомленні Міноборони, під час випробувань відпрацьовували чергові завдання з перевірки і вдосконалення ряду технічних і технологічних рішень. Пуск ракет проводили штатними розрахунками 107-й реактивної артилерійської бригади.
Відзначається, що саме ця бригада буде першою в ЗС України, арсенали якої будуть посилені новими розробками.
Нагадаємо, українські військові випробували потужність ракети "Нептун": порве бойовиків на шматки
Як повідомляв портал Знай.uа, ракета Alpha, продукт розробки українсько-американської компанії Firefly Aerospace, успішно пройшла випробування.
Також портал Знай.uа писав про успішне освоєнні унікальної технології 3D-друку при створенні ракетно-космічної техніки в Україні.