В місті Ізмаїл через суд довелося конфіскувати домашнього улюбленця місцевої пенсіонерки.

Справа в тім, що собака вже встиг двічі нашкодити людям. Від його зубів постраждали мешканці будинку. Згідно з матеріалами справи, обидва випадки нападу відбулися у вересні.

У першому випадку потерпілого собака вкусила за ліве передпліччя, другий відбувся укусом в руку. У кожному з випадків, на місце інциденту була викликана карета "швидкої допомоги".

Жінка визнала свою провину і тепер має заплатити штраф 51 грн і судові збори у вигляді 384 грн., а ось собаку постановили вилучити.

Популярні новини зараз
Українські війська перейшли в контрнаступ: де точаться бої У МОЗ попередили про хворобу, яка безжально косить дітей: поради на озброєння батькам Майже у два рази: в Україні обрушилися ціни на популярну ягоду Ірина Федишин знову осоромилася, зачепивши Настю Приходько - та в кишеню за словом не полізла: "Хто ти така?"
Показати ще

Нагадаємо, що у Львові біля кільця Дж.Вашингтона-Зелена 2 собаки напали на жінку з 9-ти місячним малюком на руках. Повідомляється, що жінці покусали ноги та сідниці, дитину молода мама, на щастя, встигла прикрити.

Раніше портал "Знай.ua" писав, що львів'яни зіпсували кар'єру трьом повіям: "древню професію" доведеться змінити

Також портал "Знай.ua" інформував, що Львів "обкладають мінами": у скільки обходяться жарти телефонних терористів