Керівники Аккерманської і Бендерської фортець підписали угоду про співпрацю і створення асоціації "Фортеці Дністра".

Про це повідомляють місцеві ЗМІ.

Згідно з підписаним нещодавно в Бендерах документом, у новостворену асоціацію "Фортеці Дністра" крім Аккерманської і Бендерської, увійдуть також Сорокська та Кам'янець-Подільська фортеці.

Планується створення нових цікавих маршрутів для туристів та безумовний обмін досвідом для подальшого залучення гостей, що мандрують.

Популярні новини зараз

На Львівщині газівники залишили пенсіонерку без тепла посеред лютої зими: "Все одно не заплатите"

Чоловік Тоні Матвієнко Арсен Мірзоян показав, як любить жирненьке: "Той, що худне"

Матерям 10 років, батькам-1: українці хочуть "накинути" стажу за виховання дітей

Студентка вийшла заміж за 80-річного чоловіка і виглядає щасливою: закохалася без пам'яті

Показати ще

Зазначимо, Аккерманську і Бендерскую фортеці об'єднують і збережені будівлі Генуезької республіки. В даний час ведуться переговори про можливість отримання архівної довідки з Генуї, про фортифікаційних спорудах перебували на Північному Причорномор'ї.

Нагадаємо, що долучення Аккерманської фортеці до списку ЮНЕСКО дане співробітництво може позитивно відобразитися на користь головної визначної пам'ятки міста Білгорода-Дністровського.

Нагадаємо, що найвідоміша пам'ятка архітектури постраждала від стихії

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що туристи-терористи знищили кримський пам'ятник архітектури. Мережу шокували акти вандалізму в окупованому Росією Криму.

Ми також писали, що в США невідомі зруйнували пам'ятник американському першовідкривачеві Христофору Колумбу. Виготовлену з гіпсу 60-сантиметрову статую встановлену в нью-йоркському парку Йонкерс, знесли з п'єдесталу і розбили молотком.