В Одесі помітили білого лебедя. Люди стали все дедалі частіше викладати неймовірні кадри з граційним красуньчиком на фоні світанку.

Так, теплим жовтневим ранком любителів ранніх морських прогулянок порадував білий красень. Витончене чудо природи.

Дивний вибір птаха не зміг не привернути увагу одеситів. Адже вони переважно оселяються на озерах та річках. Проте саме таке рішення лебедя подарувало безліч красивих фотографій та хорошй настрій на весь день не одній людині.

Популярні новини зараз
Головне за ніч, 28 травня: вагітність Мішиної, 50-річні танки росії, нова кицька Тополі, "халява" від Київстар і повернення Херсона "Укрзалізниця" попередила українців про важливі зміни з 1 червня: що потрібно знати Українські військові хірурги провели операцію, яка не має аналогів у світі — воїни вже ходять по палаті Микола Томенко: "А що там з нашими, українськими гнидами?"
Показати ще

Нагадаємо, що сім'я оленів у штаті Колорадо стала справжньою зіркою мережі. Олениха завітала до одного з магазинів, за що отримала шоколадку. І вже згодом ціла рогата родина стала постійним клієнтом закладу.

Як повідомляв портал Знай.ua, було стало відомо, що в Азовському морі все ще триває нашестя медуз. Місцеві відпочивальники скаржаться на неприємне сусідство, але, мабуть, медузи відчувають себе тут затишно. Є припущення, що їх ставатиме все більше.

Також портал Знай.ua писав, що небезпечні гості знову повернулися до Азовського моря.