В одному із одеських половових будинків люди масово скаржаться на жахливі умови.

Так, неприємний інцидент трапився із пацієнткою, яка зустрілася із тараканом у палаті за 100$.

"Ось такого красеня мені пощастило спостерігати. Як ви думаєте, де зроблено фото? Відповідь: у 2 пологовому відділення обсервації в одній з віп палат, перебування в якій коштує 100$! Де навіть туалетного паперу не передбачено за ці гроші!", - розповідає обурена жінка.

Також одеситка зауважила, що ставлення персоналу теж бажає кращого. Медики ведуть себе некоректно та іноді просто хамовито.

Популярні новини зараз

Харків'ян "балують" гнилими бананами, дивитися гидко: "За це потрібно платити?"

Доктор Комаровський назвав головні причини безсоння у дорослих і дітей

На Україну насувається біда, рятувальники виставили новий рівень небезпеки: "Попередження"

Податкова та ПФУ змінили порядок виплат пенсій: це обов'язково врахують при нарахуванні

Показати ще

"Коли в 11 ночі до вас заходить акушерка і раптом, несподівано, згадує, що вам потрібні ліки, а ваш чоловік галопом бігає по нічних аптеках у пошуках цих ліків, хоча протягом дня, на питання-що ще докупити ніякої реакції не було", - продовжує породілля.

Також жінка розповідає, що персонал часто забував рукавички перед ін'єкціями та змушує чекати на перев'язки аж до завтра. Яке закулісся у людей з загальними палатами наразі невідомо.

Нагадаємо, що харківська лікарня закупила елітну машину, гримить скандал: "У НАБУ вже подзвонили?"

Також портал інформував, що прийшов додому весь у крові: львівські медики "підписали вирок" молодому курсанту, вдова загиблого приголомшила правдою

Раніше портал "Знай.ua" писав, що замість одужання - труна: смерть малюка через халатність лікарів розлютила Україну, деталі дикої історії