Одеса другою з українських міст долучилася до всесвітньої Мережі креативних міст ЮНЕСКО як місто літератури.

Про це повідомляється на сайті ЮНЕСКО.

"30 жовтня 2019 року генеральним директором ЮНЕСКО Одрі Азулай 66 міст було визначено креативними містами ЮНЕСКО", - йдеться в повідомленні.

Мережа креативних міст ЮНЕСКО (UNESCO Creative Cities Network) створена 2004 року для сприяння співпраці з містами, які визначили креативність як стратегічний фактор для свого сталого розвитку.

Нагадаємо, що ситуація в окупованому Росією Криму погіршується у всіх сферах компетенції ЮНЕСКО - на півострові зафіксували проблеми з наукою, культурою, правами людини і свободою слова.

Популярні новини зараз
Лукашенко віддав наказ створити оперативне командування збройних сил білорусі на українському напрямку Тіна Кароль зізналася, за якого чоловіка вийшла б заміж: "З автоматом, не бритий і не митий" Ірина Федишин знову осоромилася, зачепивши Настю Приходько - та в кишеню за словом не полізла: "Хто ти така?" Надя Дорофєєва розкрила ім'я того, кого обожнює після розставання з Дантесом: "Як можна бути милотою?"
Показати ще

В ЮНЕСКО зазначають, що погіршення ситуації в окупованому Криму відбувається в усіх сферах, які належать до компетенції організації.

Великі проблеми виникли в освітній, науковій, культурній сферах, а також з поширенням інформації і функціонуванням ЗМІ.

Нагадаємо, США припинили своє членство в ЮНЕСКО.

Також портал писав, що ЮНЕСКО б'є на сполох: окупанти знищують Крим у всіх сферах

Також Знай.ua писав, в мережі показали фотографії реальної туристичної ситуації в Криму