28 вересня начальник апарату Одеської ОДА Денис Мусієнко повідомив у себе на сторінці в Facebook, що планує лобіювати будівництво дитячої обласної лікарні на півдні України: вже замовлена розробка передпроектної документації і запущений пошук нової локації.

Про це пише Політрада.

Звернулись до Міністерство охорони здоров'я України з пропозицією побудувати нову обласну дитячу лікарню — регіональний...

Geplaatst door Денис Мусиенко op Maandag 28 september 2020

За інформацією джерела Політради з Одеської обласної держадміністрації, для будівництва нової лікарні, яка обійдеться бюджету в сотні мільйонів гривень, Денис Мусієнко планує залучити Київську компанію ТОВ»Антарес груп". За 7 років роботи даної будівельної компанії примітна саме географія проведених нею робіт відповідно до виграних тендерів - "Антарес груп" активно вигравала підряди в Болградському районі Одеської області і в Києво-Святошинському районі Київської області. Це в точності збігається з географією діяльності самого Дениса Мусієнка, який спочатку був депутатом Києво-Святошинського району Київщини і представляв інтереси громади Вишневого, а потім став головою адміністрації Болградської районної державної адміністрації Одеської області.

Популярні новини зараз
Головне за 3 червня: штрафи більш ніж на мільйон, весілля колишнього Ані Лорак, мобілізація не для всіх та обстріл 13 міст Юлія Тимошенко, при якій Україна заплатила літаками путіну за газ, вирішила боротися з тарифами на світло Приємний бонус до зарплати: ПриватБанк роздасть по 2000 гривень, як отримати Де категорично не можна використовувати золу на городі? Як правильно сипати її, щоб не нашкодити
Показати ще

ФІРМА "Антарес груп" оформлена на братів Віталія та Володимира Литвинюків з міста Хмільник Вінницької області та мешканку міста Ірпінь Київської області Катерину Пржеміску. Перший тендер фірма отримала тільки в 2017-му, побудувавши за 17,5 млн гривень менш ніж за вісім місяців дитячий спорткомплекс в місті Вишневе, дах якого впав під першим снігом через півроку після відкриття і мало не покалічила дітей. Це не завадило згодом фірмі крім підряду на облаштування альтанки з бюветом у сквері «Небесної сотні» вартістю 1 390 000 грн в Вишнево, отримати ряд будівельних підрядів від різних установ Болградського району Одеської області на суму 15 530 000 грн.

"Зараз, коли Мусієнко – голова апарату Одеської ОДА з 2019 року і налагодив дружбу з новою владою, пов'язані з ним Будівельні компанії можуть отримати доступ до тендерів вже на сотні мільйонів гривень. Єдина проблема, яку він сподівається найближчим часом утрясти – це судові процеси, в яких компанія фігурує як учасник шахрайської схеми приховування податків і як відповідач у судовому процесі з повернення грошей за будівництво спортивного майданчика в Болградському районі, бо там каламутна історія: гроші отримала ця компанія, а побудувала інша, з якою навіть договору не було», - розповіло джерело в Одеській ОДА.

Так, дійсно, ще в червні 2020 року тривало судове слухання, згідно з яким Васильківська сільрада Болградського району перерахувала на рахунок ТОВ "Антарес груп" в якості завдатку грошові кошти в загальному розмірі 1,5 мільйона гривень, а компанія зобов'язувалася завершити будівельні роботи або повернути грошові кошти, проте ніяких будівельних робіт не виконала і гроші не повернуті. Тепер сільрада ось уже три роки намагається в судовому порядку витребувати гроші платників податків назад.

Так само компанія "Антарес груп" є фігурантом кримінального розслідування у справі про створення фіктивних компаній і приховування від податків за допомогою злочинної схеми, в результаті якої податки не нараховувалися і не сплачувалися, а кошти, які в рахунок сплати податків підлягають направленню до державного бюджету, насправді незаконно переводилися в готівку, минаючи при цьому систему оподаткування України.

Більш того, станом на серпень 2020 року у компанії існує податкова заборгованість в 674 730 грн. Джерело з ОДА запевняє, що Денис Мусієнко до початку оголошення тендерних торгів (що займе близько півроку – не менше), планує погасити податковий борг компанії і вирішити судові проблеми, щоб вона змогла взяти участь у багатомільйонному замовленні на будівництво Дитячої лікарні.

При цьому, якщо проаналізувати декларацію чиновника за 2015-2019 роки, то вони всі однакові — там тільки 1000 кв.м землі у Вишгороді, офіційна зарплата, а в розділі Фінансові активи — борг у 810 тис. гривень. Сума боргу теж рік від року не змінюється, хто повинен Мусієнко таку суму грошей і не віддає - не вказано. Так само в декларації Дениса Мусієнка не вказано елітний позашляховик, на якому, за інформацією нашого джерела, він щодня їздить на роботу.