Віктор Медведчук не має наміру змагатися за посади. Офіційні посади для нього нічого не значать — не у владі, яка «втратила мету свого існування». Про це політик заявив в ексклюзивному інтерв'ю The Independent.

Видання повідомляє про те, що В. Медведчук візьме участь у парламентських виборах «у списку нової партії «За життя».

«Після новин і великого телевізійного інтерв'ю Медведчука, Київ сповнений припущень про його довгострокові цілі. Деякі кажуть, що він має намір стати спікером у наступному парламенті. Інші вважають, що він хоче стати де-факто лідером проросійського меншини в країні». The Independent

Видання також відзначило, що В. Медведчук не має наміру «змагатися за посади», оскільки офіційні посади для нього нічого не значать ‒ «не у владі, яка «втратила мету свого існування».

«Влада не впливає на життя у країні. Вона не має монополії на силу», — вважає політик.

За словами лідера «Українського вибору», Сполучені Штати втручаються в справи «братських» народів.

«Путін хотів миру на Донбасі, він зробить все, щоб захистити жителів Сходу України від репресій з боку «партії війни» в Україні. Путін вважає, що ми один народ, але я думаю, що це не один народ, а два слов'янські народи, сплетені історією, релігією. Я кажу йому це весь час. Я не думаю, що ми один народ. Ви просто не можете цього сказати», ‒ зазначив Віктор Медведчук.

У своєму матеріалі The Independent також цитує російського журналіста Михайла Зигаря, який заявив про те, що «Путін вважає, що без Віктора Медведчука неможливо вирішити жодного питання щодо України».

«І це головний козир для приходу у владу цього політичного гравця», — пише The Independent.

У свою чергу В. Медведчук вважає, що для нього було б «грішно» не використовувати свої тісні зв'язки з російським президентом.

«Я хочу, щоб люди були вдома зі своїми родинами. Коли люди кажуть, що я допоміг звільнити 481 людини (це тільки з української сторони, в цілому їх кількість становить 800-900 чоловік), я знаю, що я єдиний, хто може це зробити. Інші намагалися і зазнали невдачі», — зазначив Медведчук.