Голова партії «Опозиційна платформа — За життя» Віктор Медведчук назвав умови, за яких він готовий підтримати переможця президентських виборів в Україні Володимира Зеленського. У той же час він зазначив, що на даний момент зробити це не готовий.

Політик сказав: «Сьогодні ми не можемо говорити про його підтримку, тому що його підтримка може мати місце, якщо він дійсно захоче миру на Донбасі, і ми побачимо, що він реально це робить». Також він підкреслив, що лише за цієї умови його партія буде сприяти новообраному президенту.

Медведчук

Варто нагадати, що раніше Медведчук у своєму інтерв'ю говорив про те, що мирну угоду по Донбасу може бути досягнуто протягом декількох місяців. Він заявив, що чинний президент України Петро Порошенко ухилявся від виконання несприятливих, на його думку, умов Мінських мирних угод, затверджених їм з Росією, Францією і Німеччиною на саміті в 2015 році. Згідно з цими угодами, Донбасу слід надати особливий статус і, крім іншого, оголосити амністію бойовикам-сепаратистам. Медведчук також відзначив прагнення Зеленського до відновлення переговорів для забезпечення миру на Сході, хоч той і говорив про те, що не буде виконувати деякі частини Мінських угод.

Медведчук

Нагадаємо, раніше наголошувалося, що українці зробили свій вибір у другому турі і його переможцем став шоумен Володимир Зеленський. Ми опублікували його повну біографію, щоб ви змогли оцінити його шанси стати успішним президентом.

Як повідомляв портал "Знай.uа": після того, як Володимир Зеленський здобув впевнену перемогу на президентських виборах, набравши понад 73% голосів виборців, українці задалися питанням про те, якими будуть перші кроки новообраного гаранта. Ми опублікували 10 питань, які він має намір вирішити в першу чергу.

Також "Знай.uа" писав, що багато українців почали активно цікавитися особистим життям Володимира Зеленського, який здобув впевнену перемогу на президентських виборах. Не менш цікава громадянам нашої країни і його дружина Олена Зеленська.