20 травня у Верховній Раді відбулася інавгурація новообраного президента України Володимира Зеленського, яка пройшла з розмахом. Звичайно, зіркою головної політичної події став сам Володимир і його перша леді, пише Clutch. 

Ще одна приємна новина для всіх шанувальників президентського подружжя: Олена Зеленська офіційно відкрила сторінку в Instagram і сьогодні з'явилися перші фото. Звичайно ж це були знімки з інавгурації.

На першому Олена з Володимиром йдуть парком, тримаючись за руки. Перша леді в білосніжному костюмі, який складається із жакета вельми цікавого фасону та спідниці-олівець. Зібране волосся, і стриманий акуратний макіяж з акцентом на очі завершили образ першої леді.

View this post on Instagram

Починаємо...

A post shared by Olena Zelenska (@olenazelenska_official) on

Нагадаємо, понеділок, 20 травня, відбулася церемонія інавгурації новообраного президента Володимира Зеленського у Верховній Раді. На ній стався неприємний конфуз, президентське посвідчення впало на підлогу.

Посвідчення президента України шостого чолі держави Володимиру Зеленському вручила голова Центральної виборчої комісії Тетяна Сліпачук. Зеленський поклав важливий документ на спеціальну подушечку, яку тримав один із співробітників почесної варти.

Нагадаємо, биография, досьє на українського шоумена, гумориста-політика Володимира Зеленського.

Як повідомляв Знай. ua, Зеленський зробив гучну заяву за день до інавгурації.

 Знай. ua писав, що у Зеленського показали детальну програму інавгурації.