Брат скандального голови правління «Київоблгазу» Дмитра Дронова Сергій Сергійович Дронов висунувся в народні депутати по 94-му округу в Київській області, пише RNBee. Не секрет, що у партії президента «Слуга народу» рейтинг більше 40% і пройти від цієї партії в Раду досить легко, адже кредит довіри досить високий. Саме цим і користуються такі аферисти, як Дронов-молодший. Він повністю скопіював стиль ведення передвиборної кампанії партії Зеленського, хоча не має до неї ніякого відношення. Робиться це для того, щоб неуважний виборець візуально зарахував Сергія Сергійовича Дронова до команди президента і віддав за нього свій голос. Насправді єдина політична сила, до якої будь-коли мали відношення Дронови - це Партія Регіонів біглого екс-президента Януковича. Саме від цієї партії в місцевих виборах брав участь брат Сергія Сергійовича Дронова скандальний Дмитро Дронов. По цьому ж округу в дійсності від Зеленського йде журналіст Олександр Дубінський.

Тактика з візуальним обманом виборців зовсім не видається дивною для людини з «Київоблгазу», в якому процвітає корупція і кругова порука. І саме Сергій Сергійович Дронов відповідає в ПАТ за схеми з газом, відключення міст в Київській області від газопостачання і наїзди на бізнес в області.

 

За інформацією від джерел в правоохоронних органах, Сергій Сергійович Дронов був ініціатором створення в «Київоблгазі» нелегальної лабораторії, яка допомагає «докручувати» газ побутовим споживачам, які потім отримують фейкові платіжки з підвищеними платежами.

 

Грошей на парламентську кампанію Дронов-молодший не шкодує: все, як завжди, у Дронових робиться на широку ногу.

Варто нагадати, що жити шикарно вони люблять: у власності у сім'ї голови правління «Київоблгазу» величезний особняк https://www.youtube.com/watch?v=UjC2W_-8lI8&feature=youtu.be по сусідству зі скандальним олігархом Дмитром Фірташем і кілька люксових машин вартістю в мільйони гривень.

Дронову-молодшому ж мандат нардепа зараз дуже доречі: користуючись депутатською недоторканністю, він може провертати схеми з газом, далі обкрадаючи населення області, але вже абсолютно безкарно. Цинічність Сергія Сергійовича Дронова не втомлюється вражати і виборцям його округу радимо бути дуже уважними, щоб не попастися на передвиборну аферу від сім'ї голови «Київоблгазу».