У розпорядженні журналістів виявилися дані киян, задіяних у так званій сітці Петра Порошенка.

Мова йде про скандальний 211 округ, де роботу штабу кандидата в президенти курирував скандальний секретар Київради Володимир Прокопів, пише Политрада.

Нагадаємо, 211 округ став одним з чотирьох київських округів, де в першому турі 31 березня Порошенко обігнав Володимира Зеленського. Втім, у другому турі на всіх округах Києва переміг чинний президент Зеленський.

Як повідомляло видання КиевVласть, Прокопів входить в так звану орбіту впливу заступника голови парламентської фракції “Блоку Петра Порошенка” Сергія Березенка, який, за словами міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, фігурував у кримінальних провадженнях щодо можливого підкупу виборців штабом Порошенка.

Популярні новини зараз

Парламентські вибори: ЦВК опрацювала майже 100% протоколів - хто точно проходить в Раду

Зеленський втілить мрію мільйонів українців: чекали на це 20 років

Нехай щастить: Савченко, Литвин, Тягнибок та Ляшко отримали від українців чарівного копняка та летять на звалище історії

Такого людство ще не бачило: під Антарктидою ховався загублений світ, історія змінилася назавжди

Показати ще

Сьогодні Прокопів рветься в Раду від партії Петра Порошенка «Європейська солідарність». Округ буквально заліплений бордами, які рекламують інтерв'ю секретаря Київради видання “Великий Київ”. Раніше видання належало Прокопиву, але перед стартом кампанії було продано Віталію Усенко, видавцеві безкоштовних газет «Метро Київ» і «Дарницькі вести».

Найімовірніше, стати нардепом він спробує за вже відпрацьованою схемою – у розпорядженні журналістів виявилися відомості киян, включаючи прізвища та адреси проживання, задіяних у «сітці» у дні передвиборної гонки.

Також з'явилися відеоролики, в яких люди, не знаючи що їх знімають, зізнаються, що двічі отримували виплати в розмірі однієї тисячі гривень.

Втім, можливо, мрії Прокопіва про крісло нардепа так і не здійсняться: днями указом президента був звільнений голова Голосіївської районної в м. Києві державної адміністрації Олександр Настасенко. Відповідне розпорядження з'явилося на офіційному сайті президента України.

Таке рішення президента   удар «ієрархії» чиновників від партії екс-президента Петра Порошенка – Настасенко і Прокопів пов'язані безпосередньо. Як нагадують «Акценти», Настасенко так само був залучений в «сітку» Порошенка і так само, як і Прокопів, член партії «Європейська солідарність».