У Києві на виборчій дільниці №47 округу №211 у Голосієво зафіксували порушення. Там від "Європейської солідарності" балотується секретар Київради Володимир Прокопів. Так, масові порушення процесу вільного голосування побачив кандидат від "Слуги народу" Олександр Юрченко. Він також балотується по цьому округу. Зафіксовані порушення він зняв на відео, викликав поліцію і запросив телеканал.

Про це стало відомо з повідомлення і відео, опублікованого Олександром Юрченком на його сторінці у соцмережі Facebook.

Факт підкупу був зафіксований на відео на виборчій дільниці №47 (вул. Якубовського. 76) на окрузі №211 (Голосієво, Київ).

Сітка пана Прокопіва працює

Причетні до сітки Прокопіва ховаються і тікають. Фіксумо всі правопорушення. Дільниця номер 47 на Якубовського 7б, 211 округ, м.Київ. Увага! Підкуп виборців («сітка») карається строком позбавлення волі до трьох років (Стаття 160. Підкуп виборця, учасника референдуму).

Популярні новини зараз

У мережі показали звернення Порошенка до українців: "На місці Гримчака повинен бути я"

Волочкова осоромилася черговою рогаткою на яхті, вразливим не дивитися: "Я взагалі живу в шпагаті"

Ведуча "Орла і Решки" вивалила декольте у тонкій маєчці: "Мальвіна нервово курить в сторонці"

Кароль трепетно привітала покійного чоловіка Огіра, сльози навертаються: "Сьогодні твій день"

Показати ще
Geplaatst door Слуга Народу - Олександр Юрченко - Округ 211 op Zondag 21 juli 2019

"Сітка за гроші пана Прокопіва працює, вони фіксують всіх, хто мав за них проголосувати ... Жінка на відео взяла списки і ховається в закритій кімнаті. Дільниця номер 47 на Якубовського 7б, вже з'явився їхній адвокат ... " - коментує голос за кадром.

Сітка за гроші пана Прокопіва працює, вони фіксують всіх, хто мав за них проголосувати. Пані на відео взяла списки та переховується в зачиненій кімнаті. Дільниця номер 47 на Якубовського 7б, вже з'явився їх адвокат. Фіксуємо всі порушення і передаємо в правоохоронні органи разом з доказами. Увага! Підкуп виборців («сітка») карається строком позбавлення волі до трьох років (Стаття 160. Підкуп виборця, учасника референдуму).

Geplaatst door Слуга Народу - Олександр Юрченко - Округ 211 op Zondag 21 juli 2019

Крім того, Юрченко каже, що учасники "сітки Прокопіва" ховаються і тікають.

Читай Знай.uа в оновленому чаті Viber! Приєднуйтесь!

"Фіксуємо всі порушення і передаємо до правоохоронних органів разом з доказами", - повідомив Юрченко і нагадав, що підкуп виборців ("сітка") карається строком позбавлення волі до трьох років (ст. 160 Кримінального кодексу).

Судячи, по відео, яке поширив Юрченко, на ділянку прибула поліція, яка вже зафіксувала правопорушення і проводить необхідні слідчі дії. На ділянці також працювала знімальна група телеканалу "1 + 1".

Нагадаємо, скільки крісел у новому парламенті займуть кандидати, які йдуть у Раду за списками.

Як повідомляв портал Знай.uа, в штабі "Батьківщини" 21 липня панувала небачена атмосфера.

Також портал Знай.uа писав, як проголосувала Україна на парламентських виборах 2019.