Голова Політради партії «Опозиційна платформа – За життя» Віктор Медведчук заявив, що вимоги Міжнародного валютного фонду узаконити продаж землі в Україні і підвищити тарифи на комунальні послуги – це знущання над українськими громадянами.

Про це народний депутат IX скликання повідомив в ефірі соціально-політичного ток-шоу «Голос народу» на телеканалі «112 Україна».

«Якщо МВФ давав тільки гроші або торгувався (дати 1 млрд, як зараз, нова програма повинна бути розрахована на $5 млрд), але справа в тому, що він ставить умови. Адже це одна з умов – продаж землі сільськогосподарського призначення – від МВФ і міжнародних організацій. На сьогодні вони намагаються зробити все, щоб тарифи на житлово-комунальні послуги, які виросли з 2013 року по теперішній час на 800–1200% на опалення, на газ – на 880%, щоб вони залишилися в тих же обсягах і в тих же межах цифр», – зазначив Віктор Медведчук.

За його словами, бізнес буде розвиватися і інвестиції прийдуть у країну лише тоді, коли припиняться ці знущальні дії з боку МВФ, спрямовані проти українського народу, а в Україні настане мир.

Раніше голова Політради партії «Опозиційна платформа – За життя» Віктор Медведчук заявляв, що для того, щоб створити в Україні потрібний інвестиційний клімат, необхідно припинити бойові дії на Донбасі.

Популярні новини зараз

Донька Заворотнюк порушила мовчання у мережі: Анна поділилася радісним фото

Юлія Тимошенко приходила до Андрія Богдана з непристойною пропозицією, — у ЗМІ злили інформацію

Мольфар залишив моторошне пророцтво для України: "Велика біда прийде"

Єпіфаній "скасовує" Різдво: 7 січня більше не свято

Показати ще