Перша леді України, дружина президента Володимира Зеленського Олена взяла участь у благодійній ініціативі в допомогу дітям з особливостями зору. Як повідомляється на її сторінці в Instagram, Зеленська взяла участь у проекті #Книгищоговорять і озвучила дві японські казки.

"Я також приєдналася до проекту і озвучила дві японські казки: "Момотаро" і "Дві жаби", - сказано в публікації.

View this post on Instagram

Вже протягом 4 років у рамках ініціативи #Книгищоговорять волонтери зі всієї України створюють аудіокнижки для дітей з особливостями зору. Сьогодні я також приєдналась до проєкту й озвучила дві японські казки: «Момотаро» та «Дві жабки». Близько 60-80% дітей в Україні мають особливості зору. Такі проєкти необхідні для того, щоб діти з порушенням зору та незрячі діти опановували шкільну літературу та почувались включеними в освітній процес. Дякую засновникам проєкту, волонтерам та всім, хто брав участь в озвучці. Хочу звернутись до людей, які вміють монтувати, редагувати аудіо, музично оформлювати казки або озвучувати твори – приєднуйтесь! Ваша допомога дуже важлива.

A post shared by Olena Zelenska (@olenazelenska_official) on

Популярні новини зараз

Головне за ніч: детектор брехні від Зеленського, чадний газ над Україною та космічні тарифи на тепло

Яке свято 22 жовтня: чого не можна робити в цей день

Кожному по "євроблясі": хто з українців отримає авто задарма

Плаский живіт без тренувань: експерти назвали найкращі продукти для схуднення

Показати ще

Як зазначила перша леді, в Україні у 60-80% дітей є особливості зору, а даний проект допоможе їм легше включитися у навчальний процес. Крім того, Зеленська закликала людей, які займаються створенням відео - та аудіоконтенту приєднатися до волонтерських начал.

Для відвідування студії Олена Зеленська вибрала простий чорний цибулю: плаття-гольф з проясом, легкий макіяж і нюдовый манікюр.

View this post on Instagram

Дякую організаторам XIV Конгресу педіатрів України за запрошення! Зараз один з найважливіших напрямів у здоров’ї – профілактика хвороб: це здоровий спосіб життя, фізична активність та правильне харчування. І саме на цих питаннях я хочу зосередити свою діяльність як дружина Президента. Я вже ініціювала проведення першого стратегічного круглого столу стосовно покращення харчування у школах. На ньому були присутні представники органів державної влади, експерти та активісти, і зараз в нас вже готовий попередній план дій. Я бачу, що кожен з учасників цього проекту дуже переймається за його майбутнє. Наразі майже половині учнів у школах не подобається їжа в їдальнях – вони скаржаться на якість продуктів, нестачу овочів та фруктів тощо. Я певна, що разом із великою командою однодумців ми зможемо змінити цю ситуацію на краще. Розкажіть, що ви чи ваші діти хотіли б змінити у шкільних їдальнях та буфетах? #здоровехарчування #здоровішколярі

A post shared by Olena Zelenska (@olenazelenska_official) on

 

Нагадаємо, Олена Зеленська зворушливо звернулася до українців.

Раніше Знай.ua повідомляв, Олена Зеленська розповіла, як президент зробив їй пропозицію.

Також Знай.ua писав, Олена Зеленська з президентом привітали українських вчителів.