Представники провладної фракції "Слуги народу" дали зрозуміти, на думку Медведчука, що саме вони покривають убивць тих українських громадян, які були спалені заживо в одеському Будинку профспілок. Це вони показали, коли відмовлялися голосувати за створення тимчасової слідчої комісії з розслідування трагедії 2 травня 2014 року в Одесі.

Відповідну заяву зробив народний депутат, голова партії "Опозиційна платформа – За життя" Віктор Медведчук ефірі телеканалу "112 Україна".

Віктор Медведчук, 112
Віктор Медведчук, 112

"Те, що "Слуга народу" відмовилася від цього, це, природно, незрозуміло для багатьох, в першу чергу для одеситів. І цим самим вони не просто проігнорували одеситів, проігнорували думку людей в Україні, вони в даному випадку покривають убивць, які скоїли цей страшний злочин. Я думаю, що, безумовно, це не кінець, і питання про створення слідчої комісії буде відновлено на наступній пленарній сесії", ‒ підкреслив парламентарій.

Медведчук вважає, що пропрезидентська партія проігнорувала вимоги одеситів у розслідуванні страшного злочину, відмовившись голосувати за створення ТСК по одеській трагедії.

Популярні новини зараз

На Україну суне аномальна зима: синоптики стривожили прогнозом на грудень

Лорак моментально видалила фото після виявлення "компромату": що не так зі знімком

Не встигли відійти від грибів, як "Укрзалізниця" знову "потішила" пасажирів: "У всіх обман зору"

Українцям доведеться оновити водійське посвідчення: деталі

Показати ще

"...Обов'язок нової влади, пана Зеленського – розслідувати і розставити крапки над "і" у цьому страшному злочині, жахливому злочині, коли живцем було спалено 48 наших громадян, 48 осіб. І ця трагедія досі не розслідувано. І абсолютно зрозуміло, що вона не розслідувалася раніше, тому що там були замішані ті люди, які перебували при владі, і вони покривали і свої злочини, і злочини своїх подільників. Але абсолютно незрозуміло, чому пан Зеленський, який отримав рекордну підтримку в Одесі та Одеській області, і його партія, яка також посіла перше місце на парламентських виборах, відмовилися, фактично проігнорували вимоги одеситів, вимоги громадян всієї країни розслідувати це страшне злочин, це спалення живцем 48 громадян нашої країни", ‒ зазначив народний депутат.

Він назвав цинізмом і блюзнірством те, що Олександр Ткаченко ініціював створення іншої комісії по трагедії в Одесі.

"Так от, пан Ткаченко заявив про те, що вони створять свою комісію, яка буде розслідувати… І тут пауза. Як би ви думали, кого і що вони будуть розслідувати? Злочини тих людей, які були спалені в Будинку профспілок в Одесі. Вдумайтеся в цей цинізм і блюзнірство. Але я думаю, що парламент в цілому і фракція "Слуги народу" усвідомлюють, що треба йти іншим шляхом. Комісію треба створювати, треба надати цьому суспільно-політичне значення, а саме фактом необхідності та невідворотності покарання для осіб, які винні в цьому страшному злочині. І я впевнений, що це буде зроблено на наступному пленарному тижні", ‒ підсумував нардеп.

Нагадаємо, дії Яременко не можуть бути терпимі в нормальному, цивілізованому суспільстві.

Як повідомляв Знай. ua, якщо прем'єр Гончарук не бачить різниці між кредитами та інвестиціями, то стає страшно за майбутнє країни.

Також Знай. ua писав, що влада боїться націонал-радикалів, яких переслідує власні цілі, використовуючи їх.