У питаннях про постачання палива з Росії української влади в першу чергу потрібно слідувати інтересам народу. Краще всього, впевнений  голова Політради партії «Опозиційна
платформа  За життя», народний депутат IX скликання Віктор
Медведчук, вести прямі переговори про газ, а не  продовжувати політику антиросійської істерії
колишнього президента Петра Порошенка".

«...Ми отримуємо газ і відбираємо від транзиту з Росією. І купуємо його в європейських операторів, і розповідаємо, що це не російський газ, а європейський, якого апріорі не існує просто в природі. Тому в даній ситуації ніхто палець об палець, як я вже сказав, не вдарив, нічого не зробив. Але така можливість (знижка на газ для українців в розмірі 25% при прямих постачання блакитного палива з Росії в Україну. ‒ Ред.) триває, і цю можливість потрібно використати. Чому цього не робить влада? Тобто це політично вмотивовані дії влади, які спрямовані от в тому контексті триваючої антиросійської політики і русофобської істерії, яку колись зробив пан Порошенко... І тому дивним є те, що до цих пір переговори по постачаннях газу взагалі не ведуться, а переговори щодо транзиту, який відбувається в трикутнику ЄС – Україна – Росія, ведуться. Як я вже сказав, домовляються про те, що будуть і далі домовлятися. А віз і нині там», ‒ підкреслив політик в ефірі 112 каналу.

Крім того, Медведчук упевнений, що завдання номер один зараз - заповнити газові сховища, хоча і це не гарантує  по території всієї України ‒ без необхідного
рівня тиску в трубі, забезпечуваного прямими поставками
або транзитом газу, зробити це неможливо.

 

«Якщо виходити з позицій української сторони, то ще виникає той важливе питання, стратегічне питання, яким на сьогоднішній день не приділяється увага з боку так званих професіоналів від влади і в уряді. Адже незаповнена газотранспортна система означає неможливість поставки газу по всій Україні. Так вона влаштована. І сьогодні природа ось цієї структури газотранспортної системи: вона може забезпечувати газ по всій Україні тільки в тому разі, якщо досягається певний рівень тиску в цій трубі. А рівень тиску – це обсяг поставок прямого газу, це обсяг поставок по транзиту. І якщо перший, то другий обсяг, він або існує, але є в зменшеної версії, або немає того тиску, який дозволяє поставляти газ по всій території України. І тут ні газові сховища, як я вже говорив, ні що-небудь інше, ні політичні заяви нічим не допоможуть. Це економічна, це соціальна сфера, яку треба реалізовувати», ‒ резюмував політик.

Популярні новини зараз

Повне відео постільної сцени з голою дружиною Харламова Асмус злили в мережу: "Скільки заплатили?"

Доленосний листопад: астролог назвав знаки Зодіаку, чия доля перевернеться з ніг на голову

Скандал у "Молодому театрі": Римма Зюбіна зробила гучну заяву про звільнення

Потужний землетрус накриє Україну: які області під загрозою

Показати ще

Примітно, що не давно в ході зустрічі представників партії
«Опозиційна платформа  За життя» з керівництвом
уряду РФ і російського «Газпром» вдалося домовитися
про зниження ціни на газ.  Для українців тепер паливо коштуватиме на 25% дешевше, але це тільки при прямих
поставках.
Також голова Політради партії «Опозиційна
платформа ‒ За життя» Віктор Медведчук неодноразово заявляв, що уряду необхідно акцентувати увагу на переговорах з керівництвом "Газпрому". Інакше діяти в інтересах українського народу не вийде. 

Нагадаємо, прем'єр - міністр України Олексій Гончарук представив нового голову Державної служби геології та надр Романа Опимаха. Глава уряду висловив сподівання, що новопризначений керівник кардинально змінить механізми роботи служби.

Як повідомляв Знай.uа, Україна скасує візовий режим з ще однією країною - Монголією. 

Також Знай.uа писав, що Зоряна Скалецька назвала "4 кити української медицини".