Нещодавно українці отримали невтішні новини про транш МВФ для нашої країни. Ситуацію проккоментировал голова Політради партії "Опозиційна платформа - За життя" Віктор Медведчук. Мова йде про прогнози  ЄБРР і ВМФ щодо зростання реального ВВП в Україні.

Відомо, що представники міжнародних регуляторів так і не побачили ніяких ознак прискорення економічного зростання в країні.

Більш детальна інформація говориться на офіційному сайті партії "Опозиційна платформа - За життя".

За словами політик,  ЄБРР подавали такі дані:  у вересні 2019 року інфляція в Україні сповільнилася до 7,5%, однак це вище цільового показника 5%, визначеного регулятором.

"Також в ЄБРР вказали на те, що, хоча інфляція сповільнилася до 7,5% у вересні 2019 року, це все одно вище цільового показника 5%, визначеного регулятором. Навіть незважаючи на так зване інфляційне таргетування, про який у владі прожужжали всі вуха", - підкреслив народний депутат.

Популярні новини зараз

Головне за ніч: гучний скандал у Зеленського, масові заворушення в столиці і звільнення тисячі чиновників

Донька скандального Добкіна в екстраміні побешкетувала в туалеті ресторану: відео спливло у мережі

У Маріуполі невідомі атакували загін морської охорони, пролунали потужні вибухи: перші деталі, відео

АТБ приголомшив "майстер-класом" зі зміни цін в одну секунду, українці регочуть: "Охоронець згриз"

Показати ще

Крім того, Медведчук упевнений, чтро МВФ слід враховувати реальне зростання ВВП України, який буде залишатися на рівні 3,0% в 2019 і 2020 роках.

"Ну і де тут розрекламовані Зеленським і Гончаруком 5–7% зростання ВВП на рік? І заявлені прем'єром 40% зростання за п'ять років? А ось де. Прем'єр сказав: "взагалі Все починається з мрії. Я хочу сказати людям: просто повірте". Так і хочеться вигукнути знамените: "Не вірю!", - резюмував Віктор Медведчук.

Нагадаємо, голова Політради партії "Опозиційна платформа - За життя" Віктор Медведчук неодноразово заявляв, що його партія пропонувала реальні шляхи зростання ВВП до 6-6,5%, проте ніхто не став їх слухати, оскільки нинішня українська влада діє виключно у власних інтересах, а не в інтересах народу.

Нагадаємо, Романенко розповів, що не так із зустріччю Зеленського та "тютюнового магната". 

Як повідомляв Знай.uа, з'явилися основні версії причин замаху на відомого бізнесмена в Києві. 

Також Знай.uа писав, що Зеленський подав декларацію про доходи.