У партії "Опозиційна платформа за життя" заявили, що Україна продовжує перебувати під зовнішнім управління США. Це, на думку партії, триває з режиму екс-президента Петра Порошенка. Заява з'явилася на сайті партії.

"не Дивно, що резолюцію Генеральної Асамблеї ООН, яка закликає світову спільноту вжити ефективні заходи по боротьбі з героїзацією нацизму і неонацизмом, вже традиційно не підтримала Україна. Вперше при президентові Зеленском Україна точно так само, як і при Порошенко, проголосувала на догоду США. Це голосування свідчить про те, що Україна продовжує перебувати під зовнішнім управлінням США", - йдеться в повідомленні.

В повідомленні вважають, що голосування відображає сутність режиму, який встановився в Україні ще з Порошенком.

"Команда Зеленського, як у свій час і режим Порошенко, зрадила пам'ять українського народу, який боровся з фашизмом у найстрашнішої з воєн, щоб очистити світ від "коричневої чуми". Команда Зеленського, так само як і режим Порошенко, намагається приховати правду про одеської трагедії 2 травня, сколихнула весь світ.Це ще раз доводить, що президент Зеленський проводить ту ж злочинну політику, що і його попередник Порошенко: заграючи з радикалами і відмовляючись боротися з проявами неонацизму і дискримінації, продовжує розколювати країну і завдає непоправного удару по міжнародному іміджу держави Україна", - додали в ОПЗЖ.

Представники партії вважають, що політика нинішньої влади змогла стати основою для варварських дій ура-патріотів і радикал-націоналістів.

Популярні новини зараз

Кіркоров різко схуд на 40 кілограмів, Пугачова допомогла

Разумков терміново збирає Оборонний комітет через вибухи в Балаклії: "Серйозна ситуація"

Повне відео постільної сцени з голою дружиною Харламова Асмус злили в мережу: "Скільки заплатили?"

Потужний землетрус накриє Україну: які області під загрозою

Показати ще

"Саме тому в Україні варварськи знищували і продовжують знищувати пам'ятні знаки героям Великої Вітчизняної війни, які внесли неоціненний внесок у звільнення світу від «коричневої чуми», але при цьому вшановують нацистів і колабораціоністів. Демонтаж в Одесі пам'ятного знаку Маршалу Перемоги Георгію Жукову і установка в Калуші меморіальної дошки  гауптштурмфюреру СС Дмитру Палієву, відвідування прем'єр-міністром України неонацистського шабашу гурту "Сокира Перуна" та відмову Верховної Ради створити ТСК з розслідування кривавих подій в Одесі 2 травня ‒ все це ланки одного ланцюга", - йдеться в тексті повідомлення.

Нагадаємо, якщо політика президента спрямована на встановлення миру в країні, він повинен її реалізувати.

Як повідомляв Знай. ua, Медведчук висловився про розслідування трагедії 2 травня в Одесі.

Також Знай. ua писав, що якщо прем'єр Гончарук не бачить різниці між кредитами та інвестиціями, то стає страшно за майбутнє країни.