Новий закон про  відкритті ринку
землі сільськогосподарського призначення не можна приймати без
проведення всеукраїнського референдуму. У цьому впевнений председатель Політради партії «Опозиційна платформа  За життя» Віктор Медведчука 
Про це народний депутат IX скликання сказав журналістам в кулуарах Верховної Ради.
На думку політика, за проведення референдуму виступають 74% українських громадян.

 

"Та виключно (я підкреслюю, це позиція нашої фракції, нашої партії 2Оппозиционная платформа – За життя" через всеукраїнський референдум, тому що цього вимагають 74% громадян нашої країни. Тільки через референдум. І не після так званого прийняття в першому читанні закону про продаж землі для того, щоб відзвітувати перед Вашингтоном, перед МВФ, перед Соросом, а тільки через референдум і після референдуму вирішувати всі інші питання, якщо на цьому референдумі буде отримано позитивну відповідь", ‒підкреслив Віктор Медведчук.

Депутат зазначив, що кожен з українців має право на гектара землі для ведення
підсобного сільського господарства або до 12 соток землі для ведення садівництва.

"Питання не в іноземців, питання в тій справедливості, яка гарантована Конституцією. Право на землю повинні спочатку отримати всі громадяни. Не зробити таким чином, щоб виставити на продаж 41 мільйон гектарів земель сільськогосподарського призначення, а спочатку виконати вимоги Конституції україни, статті 13, виконати вимоги статті 121 Земельного кодексу, де написано, що кожен громадянин для ведення підсобного сільського господарства має право на отримання до 2 гектарів земель або для ведення садівництва до 12 соток земель. І тільки після цього вирішувати питання, пов'язані з продажем земель сільськогосподарського призначення», ‒ зазначив опозиційний політик.

Популярні новини зараз

Сергій Лазарєв відмовився від весілля з Ані Лорак: "Я абсолютно щасливий..."

Головне за ніч: нові вибори від Зеленського, перемога "Нафтогазу" та передріздвяний каприз УПЦ

У Верховну Раду з набитим мішком на плечі: мережу насмішив кумедний кадр, фото

На Україну суне аномальна зима: синоптики стривожили прогнозом на грудень

Показати ще


Віктор Медведчук акцентував увагу на тому, що   що, якщо нинішня українська
влада "протягне" закон про відкриття ринку землі, це буде означати, що вона діє виключно в інтересах західних кіл, МВФ, Вашингтона та фонду Сороса.

 

"Те, що вчора були попереджувальні протестні акції в 13 областях України, те, що відбувається сьогодні в парламенті, коли  заяви від політичних партій, представлених у Верховній Раді України, означає, що влада піде шляхом самогубства, якщо вона поставить ці питання, протягне їх у залі хоча б у першому читанні. Це буде означати тільки одне, що влада буде діяти в інтересах західних кіл, в інтересах фінансових олігархів, в інтересах земельних баронів, в інтересах фонду Сороса, МВФ і Вашингтона. Ми цього допустити не повинні", ‒ уклав він.


Нагадаємо, голова Політради партії "Опозиційна платформа  За життя" Віктор Медведчук неодноразово заявляв, що нова влада не має жодного права приймати закон про відкриття ринку землі без проведення референдуму.

Нагадаємо, штани Порошенка стали хітом мережі. 

Як повідомляв Знай.uа, НАБУ повідомило про підозру колишнього директора "Укроборонпрому".

Також Знай.uа писав, що Пальчевський оцінив новий закон Зеленського про ЗМІ.