Народний депутат України і голова Політради партії "Опозиційна платформа – За життя" Віктор Медведчук повідомив, що його партія виступає за ініціативи, які спрямовані на встановлення народовладдя. Про це він повідомив на офіційному сайті партії.

Він пояснив, що концепцію народовладдя ще в 2012 році запропонувало рух "Український вибір".

"Партія "Опозиційна платформа – За життя" готова підтримати владу в цих починаннях, оскільки саме наша політична сила послідовно і принципово виступає за введення в Україні народовладдя. Ще в 2012 році Громадський рух "Український вибір" запропонувала суспільству свою концепцію народовладдя. Слоган руху "Країною керуєш ти!", відображає прагнення кожного громадянина України брати участь у вирішенні життєво важливих для держави питань, знайшов підтримку в суспільстві, але був вкрай вороже сприйнятий політичними елітами", ‒ зазначив нардеп.

Медведчук висловив думку про те, що народ повинен мати можливість застосування ключових рішень  ініціювати винесення на референдум основоположні питання.

"Саме народ як носій суверенітету і єдине джерело влади в Україні може і повинен ініціювати винесення на референдум основоположних питань та приймати ключові рішення ‒ від форми правління і вступу країни в блоки і союзи до внесення змін до Конституції України, статусу мов і громадянства", ‒ підкреслив політик.

Популярні новини зараз

Головне за день п'ятниці 6 грудня: Зеленський на Донбасі і в шоу Шустера, День ЗСУ, наслідки одеської пожежі

Амністія бойовиків Донбасу: Зеленський приголомшив заявою

Раміна вперше зізналася, чому втекла від Козловського перед весіллям: "Це бісить!"

41-річна Лорак показала ідеальне тіло в міні-топіку і коротеньких шортах: "Приголомшливо красива"

Показати ще

Віктор Медведчук, фото ОПЗЖ
Віктор Медведчук, фото ОПЗЖ

"Українці повинні мати право на контрольно-відкличний референдум за народною ініціативою: висловлювати недовіру Кабміну і Верховній Раді і тим самим мати можливість відправляти їх у відставку, приймати рішення про відставку глав районних і обласних державних адміністрацій, рад усіх рівнів, голів сільських, селищних і міських рад", ‒ зазначив парламентарій.

Політик пояснює, що український народ повинен взяти на себе управління країною.

"Сьогодні, коли представники влади відкрито озвучують ідеї про всеукраїнський та місцеві референдуми як ключових елементах народовладдя, про відкликання посадових осіб та втіленні в життя норм статті 5 Конституції України, партія "Опозиційна платформа – За життя" відповідально заявляє: ми готові підтримати ініціативи влади, спрямовані на встановлення в країні реального народовладдя. 29 серпня наша політична сила зареєструвала у ВР проект закону № 1123 "Про всеукраїнський та місцеві референдуми за народною ініціативою". Підтримка цього законопроекту дозволить встановити в країні справжнє народовладдя, щоб український народ міг реалізувати гарантоване йому Основним Законом право керувати країною", ‒ резюмував Медведчук.

Нагадаємо, якщо політика президента спрямована на встановлення миру в країні, він повинен її реалізувати.

Як повідомляв Знай. ua, Медведчук висловився про розслідування трагедії 2 травня в Одесі.

Також Знай. ua писав, що якщо прем'єр Гончарук не бачить різниці між кредитами та інвестиціями, то стає страшно за майбутнє країни.