Нардеп України і голова Политсоввета"Опозиційної платформи – За життя" Віктор Медведчук звернувся до прем'єр-міністра України Олексію Гончаруку з вимогою "Вжити невідкладних заходів щодо припинення стягнення винагороди державним виконавцям при виконанні судових рішень, боржниками в яких державні підприємства, шляхом внесення відповідних змін до постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку виплати винагороди державним виконавцям та їх розмірів та розміру основної винагороди приватного виконавця» від 8 вересня 2016 № 643".

Медведчук вказав на те, як склалася практика протиправного корупційного лобіювання колишніх керівників Міністерства юстиції України, які внесли зміни в законодавство України, яке виключало можливість добровільного виконання судових рішень та введено виключно примусове виконання.

Віктор Медведчук, фото 112UA
Віктор Медведчук, фото 112UA

Мова йде про підприємства, що знаходяться в держвласності і про багатомільйонні суми.

"Одним з державних виконавців було отримано 14 000 000 грн. винагороди за стягнення них 710 000 000 грн. боргу з ВАТ «Українська залізниця» в інтересах Першого Українського Міжнародного Банку та Таскомбанку", - навів у своєму запиті один з численних фактів Віктор Медведчук.

Популярні новини зараз

Волога Тодоренко засвітила соски в прозорому бікіні: "Трохи змокла"

Погода на п'ятницю 13 грудня для всієї України: стихія змусить повірити в містику, невтішний прогноз

На Україну суне аномальна зима: синоптики стривожили прогнозом на грудень

Єпіфаній "скасовує" Різдво: 7 січня більше не свято

Показати ще

Мова йде про Андрія Назаровце, який просив і отримав на рахунок 14000000 винагороди за стягнення ним 710000000 боргу з "Укрзалізниці" в інтересах Пумбу і ТАСкомбанк. Виконавець запевняє, що отримав винагороду в повному обсязі. Однак отримати цю винагороду він дозволив по довіреності, виписавши цей документ в один і той же день з іншим судовим виконавцем Максимом Борейко одному і тому ж людині – Миколі Лисенку. Така синхронність наводить на думки про існування корупційної схеми, якою користувалися для вимивання коштів держпідприємств.