Голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат Віктор Медведчук прокоментував майбутню зустріч президента Володимира Зеленського та лідера Росії Володимира Путіна в ″нормандському форматі″ та спрогнозував результати цієї зустрічі.

На думку Медведчука, "Нормандський формат" може хіба що знову підтвердити мінські угоди та визначити конкретні умови чи порядок їх виконання. Про це Віктор Медведчук заявив в ефірі політичного шоу "Пульс" на телеканалі "112 Україна".

"Нормандський формат" може знову підтвердити мінські угоди, а по-іншому, до речі, я не бачу жодних шляхів, щоб це був якийсь інший варіант, "нормандський формат" може сьогодні визначити конкретні умови чи порядок виконання того, що записано в мінських угодах", – сказав він.

Політик нагадав, що в українському політикумі дуже часто виникає точка зору, яка є необ'єктивною і недостовірною.

Популярні новини зараз

"Фріске" з'явилася напередодні весілля Шепелєва, фанати не можуть повірити очам

Головне за день суботи 14 грудня: роман між Тіною Кароль та Даном Баланом, траур Зеленського та "магія" АТБ

Люди опинилися в пастці аеропорту, понад 300 рейсів скасовано: подробиці

Гібрид людини та тварини: археологи виявили єдину у своєму роді знахідку віком у 44 тисячі років, фото

Показати ще

"Я хочу нагадати, щоб не роз'єднувати, тому що в нашому політикумі дуже часто виникає точка зору, яка є необ'єктивною і недостовірною. По-перше, не всі знають, що таке мінські угоди, по-друге, не всі знають, яка зв'язок між мінськими угодами і "нормандським форматом". Я хочу пояснити. Коли говорять про мінські угоди 2015 року – це не зовсім так. Мінські угоди приймалися не в 2015 році. Мінські угоди приймалися 5 і 19 вересня 2014 року. А 12 лютого 2015 року приймався комплекс заходів щодо виконання мінських угод, і цей комплекс заходів щодо виконання мінських угод обговорювалося серед очільників держав "нормандської четвірки". Хочу нагадати, а я був і він був тоді в Мінську, що ці переговори тривали 17 годин без перерви на відпочинок, за винятком перерв для того, щоб перекусити. 17 годин голови 4 держав працювали над тим, щоб виробити і підтвердити потім мінські угоди, які були підписані після цього представником України, представником Росії і представником тоді невизнаних територіальних об'єднань, тобто тих, що представляє окремі райони Луганської і Донецької області", – зазначив Медведчук.