Нова українська влада на чолі з президентом Володимиром Зеленським свавільно порушує головний закон України — Конституцію, нехтуючи всім балансом прав і обов'язків в державі.

Про це заявив опозиційний політик, народний депутат України IX скликання Віктор Медведчук в інтерв'ю на телеканалі NewsOne.

Голова Політради партії "Опозиційна платформа - За життя" Віктор Медведчук застерігає нову владу: "швидкі" зміни в структурі Конституції можуть призвести до того, що всю модель влади потрібно буде вибудовувати "зовсім по-іншому".

"Звичайно ж, не можна міняти Конституцію, так як це почали робити "Слуги народу" буквально в перші дні після приходу до влади. Чому? Тому що змінити структуру Конституції - це означає порушити баланс прав і зобов'язань. Якщо порушується баланс, то тоді треба вибудовувати всю модель влади по-іншому. Тому що монополізація влади, монополізація влади в одних руках - в одних руках - це завжди марення для суспільства і для розвитку країни ", - підкреслив нардеп.

За словами Медведчука, так звана монобільшість забуває про те, що в Україні діє парламентсько-президентська форма правління, порушуючи тим самим Конституцію.

Популярні новини зараз

Настя Каменських зізналася в проблемах із зайвою вагою і показала фото: "Багато років соромилася"

Оля Полякова поділилася ідеальним блюдом для тих, що худнуть: ПП-млинці зі шпинатом під соусом бешамель

Юрій Нікітін вперше розповів про здоров'я Андрія Данилка: "У нього серйозні проблеми"

Свинина зустріне великодні свята різким подорожчанням: скільки доведеться віддати за шашлик

Показати ще

"У нас парламентсько-президентська форма правління, а представники влади навіть забувають про це ... Як Кабінет міністрів формувався? Адже він повинен формуватися по-іншому. Це більшість, коаліція повинна була розглядати кандидатуру, подати її президенту, а президент повинен був повернути її на затвердження. Ця церемоніальна річ передбачена Конституцією. Ми ж це не приховували. А виходить так: він сказав прем'єр, уряд, як у вас, в тому числі в ефірі, говорила пані Анна Скороход (я правильно кажу, так?) ? Як вона говорила? Нам ск зали, що ось, ви зможете задати питання, потім сказали, нє-нє-ні. Ось прийшли за 15 хвилин, ось цей Кабмін склад, ви за нього голосуєте, тому що президент за них відповідає. Стоп! Чи не президент! Але не президент . Я стверджую як автор тієї частини Конституції, за якою живе країна, - не президент, а саме парламентська коаліція. Ось ця монобільшість відповідає. А вони зняли з себе відповідальність. Це вже порушення закону ", - резюмував політик.

Нагадаємо, Віктор Медведчук заявляв, що нинішня українська влада діє виключно у власних інтересах, а не в інтересах українського народу.

Віктор Медведчук також неодноразово наполягав на тому, що члени нинішнього Кабінету міністрів на чолі з прем'єром Гончаруком - це команда циніків і непрофесіоналів.