Голова політради партії "Опозиційна платформа – за життя" і нардеп Віктор Медведчук в інтерв'ю заявив, що поки що не може вважати Володимира Зеленського президентом світу.

«Ну, поки це тільки слова, що він президент світу. Президент України, в даному випадку пан Зеленський, повинен ставити завдання не тільки повернення людей, які утримуються. Всіх тих, хто утримується усіма. Він повинен ставити завдання про повернення всіх громадян, які мешкають на контрольованих територіях, тому що це громадяни України», - переконаний Віктор Медведчук.

В українського опозиційного політика є способи як це зробити.

«І треба думати, - продовжив Медведчук, - як повернути їх, як повернути через свідомість, що передбачено нашим планом і, до речі, підхоплено командою Зеленського, яка неодноразово про це говорила. Так, ми будемо думати, як через їх свідомість дійти до розуміння того, що в Україні їм жити буде краще, а не на підконтрольних територіях. Тому завдання має бути інша».

Також він висловив свою думку про нормандському форматі.

Популярні новини зараз

Арсен Мірзоян поділився кадрами відпочинку у Єгипті: купа пляшок і Тоня в ластах

Двері доведеться відкрити: українцям нагадали про масову повірку показників газових лічильників

Перша репетиція Go_A на "Євробаченні 2021" підняла Україну в топ-10 і опустила Росію

На Україну насувається біда, рятувальники виставили новий рівень небезпеки: "Попередження"

Показати ще

"Тактичне завдання на цей період (повернення утримуваних) – це завдання правильна. І вона може бути реалізована. Тільки питання: чому це треба реалізовувати в "нормандському форматі"? Адже вона залежить від Донецька і Луганська. А у тих людей є теж інтерес повернути утримуються особи, які перебувають на основній території України. Так треба домовлятися. І, враховуючи, що я дещо розуміюся у питаннях звільнення утримуваних осіб, я вам хочу сказати, що тут все залежить від політичної волі, від політичної волі пана Зеленського".

Нагадаємо, що 17 липня Голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя" Віктор Медведчук сьогодні на запрошення євродепутатів презентує в Європарламенті свій мирний план з врегулювання конфлікту на Донбасі. Крім того, депутати «Опозиційно платформи - За життя» подали в Веровную Раду зміни в закон про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької і Луганської областей.

Нагадаємо, Романенко назвав головну помилку Зеленського.

Як повідомляв Знай. ua, Романенко попередив Зеленського про найгіршому сценарії.

Також Знай. ua писав, що Романенко розкритикував традицію до Дня пам'яті жертв Голодомору.