Ексглава адміністрації Петра Порошенка Ігор Райнін успішно перебіг у ″ворожий табір″ - він очолив харківську обласну організацію "Опозиційна платформа - За життя".

Ця ″таємна оперрація" по впровадженню Райніна в стан ОПЗЖ показує, що Медведчук близький партнер Порошенка. Таку думку висловив політолог, співзасновник Українського інституту майбутнього Юрій Романенко.

Політолог зазначив, що Порошенка в Медведчука тісно пов'язують грошові інтереси і вигода.

″Партія регіонів 20 років править Україною під різними лічинами. Ці ″личини″ можуть навіть формально воювати між собою. Я вже говорив про те, що Медведчук є близькии партнером Порошенка і вся возня і ця нібито боротьба з ″медведчуківськими″ каналами, з бізнес-структурами Медведчука, які успішно розцвітали у 1917 році, коли СБУ заганяла ринок розрідженого газу під структури, близькі до Медведчука, торгівля дизелем і т. Там де є великі грошові інтереси, там і вони. При цьому вони можуть спокійно одягати вишиванки, розповідати нам про патріотизм, про армію, перемогу і церкву, але це абсолютно не заважає в потрібний час перемальовуватися і йти туди, де пахне вигодою", - сказав політолог.

Найстрашнішим є те, що за ці ілюзії все суспільство платить величезну ціну, зазначає Романенко.

Популярні новини зараз

Зеленський сподобався Путіну: агресор задоволений переговорами

Рік Білого щура переверне життя цих знаків Зодіаку з ніг на голову: кому нереально пощастить

Розміри соціальної допомоги кардинально зміняться: на кого чекають сюрпризи вже з Нового року

На Україну суне аномальна зима: синоптики стривожили прогнозом на грудень

Показати ще

″Все не всерйоз у такій системі. Все не всерйоз, окрім грошей і реальних людських життів, котрі віддаються за ці ілюзії... Тому завжди пам'ятайте про це, коли вас починають розводити на емоції, тому що вони в цьому мастаки: взяти загнати на ″Прямому″ одну лінію, а на NewsOne іншу... Вони розтягують всю цю ″шайку-ліку″ на роки, для того, щоб просто розводити і правити. Нічого не змінилося: розділяй і властуй″, - підсумував Романенко.

Нагадаємо, Романенко розповів, чому сірий кардинал Порошенка сплив у Медведчука

Як повідомляв портал Знай.ua, Романенко назвав головну помилку Зеленського

Також Знай.ua писав, Романенко показав, як в Україні знищують бізнес за допомогою ПДВ