Голова Політради партії «Опозиційна платформа – За життя» Віктор Медведчук заявив, що Міжнародному валютному фонду цікаві тільки продаж української землі та приватизація державних підприємств.

Про це він повідомив в інтерв'ю телеканалам «112 Україна», NewsOne, Zik і «Інтер».

«Мені чомусь здається, що МВФ мислить іншими категоріями. Їм до Парижа і до Нормандії просто нецікаво. Тому що їх цікавить сьогодні бюджет – його прийняли. Їх цікавить земля – треба довести для них (не для наших людей) це до кінця. Прийняти кілька законів, як ті, які прийняті, так і ті, що розробляються. Провести приватизацію державних підприємств: продати те, що працює, і те, що наповнює доходну частину бюджету. Ось інтереси МВФ», – підкреслив Медведчук.

Віктор Медведчук
Віктор Медведчук

Політик вважає, що нинішній владі потрібно визначитися, вони мають або виконати бажання і вимоги МВФ або діяти в інтересах народу.

Популярні новини зараз

"Холостяк" Заливако подарував перший поцілунок в Єгипті своїй "подрузі": "Вимушений"

Акторка "Дизель шоу" Булітко кардинально змінила образ - тепер без рудого волосся

Наталя Могилевська показала, з ким живе в новому будинку: "Хто цей чоловік?"

Українки з Дубая після прильоту до Києва заговорили про жахи в'язниці: "Ми молилися щодня"

Показати ще

«МВФ вказало, і це, до речі, одна з головних та, на жаль, постійних і послідовних вимог: ціна на газ для населення повинна бути ринковою. Ну, тоді забезпечте зарплати, прожитковий мінімум, робочі місця теж, щоб це відповідало можливостям ринкової життя, – і жити за ринковими умовами. Але, з одного боку, держава цього не може зробити, і МВФ, до речі, стоїть на сторожі цього: незбільшення соціальних витрат, якщо немає коштів, для того щоб наповнити їх реальним змістом, а з іншого боку, вони кажуть: ціни повинні рости, тому що вони повинні відповідати ринку. Ну, тут так: або треба слухатися МВФ, або думати про інтереси наших людей. Я вважаю, що влада повинна думати про наших людей і виходити з їх інтересів. Ну, а влада поки думає і виконує «хотілки» МВФ», – резюмував народний депутат.

Нагадаємо, Медведчук заявив про те, до чого може привести "Нормандський формат".

Як повідомляв Знай. ua, Медведчук розкритикував "мирний план" Зеленського.

Також Знай. ua писав, що Медведчук нагадав "монобольшинству", що в Україні парламентсько-президентська форма правління.