Партія  "Опозиційна платформа - За життя" (ОПЗЖ) може багато чого запропонувати президенту Зеленському у соціальній та економічній сфері, оскільки у політсили є великий досвіт в державному будівництві та управлінні. Однак, Зеленський не бажає зустрічатись з опозицією.

Про це  заявив  голова політради партії ОПЗЖ  Віктор Медведчук  під час "Великого інтерв'ю" на телеканалі "112".

Медведчук зазначив, що незважаючи на бажання політсили допомогти, говорити сьогодні про зустріч з президентом  необ'єктивно, оскільки Зеленському така зустріч не потрібна.

"На сьогодні говорити про зустрічі з паном Зеленським, якщо йому така зустріч не потрібна, було б не тільки передчасним, а й необ'єктивним. Ми не повинні і не будемо ні в кого просити милостиню. Сьогодні ми громадяни України. Є Конституція, є чинне законодавство, є те, що повинно дотримуватися в країні, і ми вимагаємо цього виконання. А вступати в переговори опозиції з президентом, тим паче якщо у нього немає бажання на такі переговори як з цього питання, так і з багатьох інших питань, тому що є питання набагато важливіше: це соціальна сфера, це економічна сфера, це сфера встановлення миру на Донбасі і припинення бойових дій, це питання сьогодні того, що відбувається в країні і як відбувається", - сказав він.

Віктор Медведчук підкраслив, що люди, які входять в ОПЗЖ, маючи величезний досвід в економічних і соціальних питаннях, багато чого пропонують монобільшості, однак їхні пропозиції або залишаються нерозглянутими, або відкидаються.

Популярні новини зараз

Кейт Міддлтон ошелешила світ дивним вчинком: такого собі не дозволяє навіть Меган Маркл

Гросу похвалилася новою фотосесією, і фанати помітили округлий животик: "Не здається"

Розмитнення може подешевшати в рази: лідер "євроблях" подарував українцям надію, озвучено дати

Покійна співачка Началова повернулася з того світу заради доньки: "Вона вже серед нас"

Показати ще

"Наша фракція і наша партія - це сьогодні люди, які мають величезний досвід в державному будівництві та управлінні, величезний досвід у питаннях економічного становлення країни та економічного розвитку, в соціальній сфері, і ми могли б багато чого запропонувати і пропонуємо те, що повинно, на нашу думку, бути взято до уваги. Але, на жаль, цього немає. Цього немає і в наших висловлюваннях з приводу бюджету, і щодо прийняття закону про ринок землі, і з багатьох інших питань (освіти тарифів, вартості на газ, придбання газу Україною, списання боргів за житлово-комунальними тарифами). Тобто ми це все публічно пропонуємо, це все викладено в тих законопроектах, які вже зареєстровані та які повинні бути розглянуті. Але вони або розглядаються і ухвалюються негативні рішення, або їх просто не розглянуто, що часто і здебільшого, на жаль, на наш жаль і на жаль більшості громадян України, має місце", - додав нардеп.