Народний депутат і голова Політради партії "Опозиційна платформа – За життя" Віктор Медведчук вважає, що нинішня українська влада на чолі з президентом Зеленським, прагнучи зберегти поточне положення справ, взяла курс на зрив домовленостей "нормандському форматі".

Він назвав політичною провокацією прийняття Верховною Радою постанови «Про Заяву Верховної Ради України "Про першочергові кроки забезпечення євроатлантичної інтеграції України – набуття повноправного членства України в Організації Північноатлантичного договору".

Віктор Медведчук, 112
Віктор Медведчук, 112

"Особливий цинізм цього голосування додає те, що це було зроблено з подачі "Європейської солідарності", а підтримане партією "Слуга народу". Таким чином президентська політсила прямо задекларувала те, що давно є очевидним для всіх: спадкоємність по відношенню до політики попередньої влади, використання її ідеології, риторики і методів", - пояснив свою позицію нардеп.

"Слуга народу" стає на позиції "партії війни", не зацікавленої в мирному врегулюванні ситуації на Донбасі та виконанні Мінських угод», – зазначив політик.

Медведчук також висловився про слова глави МЗС України Вадима Пристайло, який зазначив, що не бачить різниці між тероризмом і Росією. Він назвав подібні висловлювання прямим шкідництвом.

"Зіставлення цих фактів дозволяє зробити очевидний висновок: нинішня українська влада, прагнучи зберегти поточне положення справ, взяла курс на зрив домовленостей "нормандському форматі", – резюмував політик.