Народному депутату України та голови політради партії "Опозиційна платформа – За життя" Віктору Медведчуку вимкнув мікрофон спікер українського парламенту Дмитро Разумков. Це сталося після того, як той заявив, що у президента Зеленського відсутня політична воля для мирного врегулювання конфлікту на Донбасі.

Віктор Медведчук
Віктор Медведчук

«9 грудня, паризьке комюніке, зустріч глав держав "нормандської четвірки". По-перше, вони підтримали щодо того, що Мінські угоди повинні бути виконані. По-друге, підтримали імплементацію "формули Штайнмайера" в наше законодавство. Чому тоді сьогодні влада вносить саме такий ‒ обмежений, технічний законопроект? Чому не погодилися розглянути наш законопроект № 2491, де передбачені зміни в першу, другу статтю й десяту, де імплементується "формула Штайнмайера" і де безпосередньо йдеться про те, що особливий статус має носити постійний характер? Я даю відповідь на це питання, яке звучить постійно, і ми не почуємо від влади, тому що у пана Зеленського, президента України та його команди немає політичної волі для мирного врегулювання конфлікту на Донбасі…» ‒ підкреслив політик, після чого йому вимкнули мікрофон.

Медведчук зазначив, що саме це стало причиною того, що українська влада відмовилася розглядати законопроект представників фракції «Опозиційної платформи ‒ За життя», який передбачає внесення змін до статті 1, 2 та 10 закону про особливий статус.

Нагадаємо, у партії "Опозиційна платформа - За життя" вважають обшуки СБУ помстою.

Як повідомляв Знай. ua, обшуками в офісі Медведчука, Зеленський продемонстрував, що працює на зрив зустрічі "нормандської четвірки".

Також Знай. ua писав, що Медведчук назвав необхідні кроки для повернення людей в Україну.