Медведчук зазначив, що схоже на те, що "Нафтогаз" - це американська структура, що не має відношення до України. Таку думку в ефірі телеканалу "112" висловив голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат Віктор Медведчук.

"Коли ви питаєте, яка економічна доля даного питання, яка є, я б сказав і стверджував, життєво важливим для бюджету України, життєво важливим є для наших людей у питанні вартості газу для населення і газу у складі житлово-комунальних тарифів? Це те, що коли ці переговори пройшли в Парижі, р-н Коболєв, це розумник, який очолює, на жаль, через непорозуміння, НАК "Нафтогаз України" багато років, заявив: "Ну, вони там можуть щось вирішити, але остаточне рішення буде прийматися на правлінні "Нафтогазу". От уявіть собі рівень цієї людини, рівень системи влади в Україні і рівень авторитету влади, в тому числі президента пана Зеленського, реакції якого на цей випад, цинічний та зухвалий, ми ще не чули", - сказав він.

"Яким чином два глави держави, глава українського і глава російського, разом з представниками тих сторін, які безпосередньо зацікавлені і які реалізують цю політику, зустрічаються в переговорному процесі після багатьох турів переговорів, де предметом був газ. І Коболєв заявляє: ви там вирішите, як вирішите, а ми подивимося на правлінні, приймати це чи ні. Таке враження, що у нас НАК "Нафтогаз" – це американська структура або європейська, або іноземна структура. І не має ніякого відношення до Україні. Ну ось цим цинізмом треба обурюватися", - резюмував нардеп.

Популярні новини зараз

Головне за ніч: "війна" Зеленського, коронавірус в китайських посилках, податок для Facebook та розпуста в РПЦ

"Це через мене": Тіна Кароль через 7 років видала правду про покійного чоловіка

Діру у бюджеті закриють з кишені українців, за що доведеться платити додатково

На пенсію у 50 не вийдемо: що робити українцям за відсутності трудового стажу

Показати ще