В Санкт-Петербурзі в п'ятницю, 20 грудня, відбулася зустріч голови політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народного депутата Віктора Медведчука з президентом Росії Володимиром Путіним і лідерами країн СНД.

Під час зустрічі з російським президентом Медведчук розповів про ідею організації міжпарламентського діалогу заради миру між парламентами України, Росії, Німеччини, Франції, повідомляє сайт каналу 112.

Зустріч відбулася до засідання Вищої Євразійської економічної ради в Санкт-Петербурзі. Там же проходив саміт лідерів країн СНД, у неформальній частині якого відбулися зустрічі Медведчука з главами держав, які прийняли участь у заході.

У засіданні Вищої Євразійської економічної ради взяли участь прем'єр-міністр Вірменії Нікол Пашинян, президент Білорусі Олександр Лукашенко, перший президент Казахстану, почесний голова Вищої Євразійського економічного ради Нурсултан Назарбаєв, президент Киргизії Сооронбай Жеенбеков. У зустрічі в розширеному складі взяв участь президент Молдови Ігор Додон.

По завершенні всіх заходів у Санкт-Петербурзі Путін запросив учасників зустрічі ознайомитися з історичною виставкою, присвяченій початку Другої світової війни.

Популярні новини зараз

Леся Нікітюк жорстко відповіла на докір про неголені ноги: "Задеріть спідницю і розглядайте"

Чоловік "ожив" на своєму власному похованні: ледь не засипали землею

Володимир Зеленський виступив з важливою заявою: "Всі кордони у бойову..."

Олена Філонова розляглася посеред вулиці з букетом і кульками в руках: "Загадуйте бажання"

Показати ще