«Ініціатива Віктора Медведчука про створення міжпарламентського діалогу заради миру – це дуже перспективний напрямок», - таку думку висловив в ефірі телеканалу NewsOne політичний і військовий експерт Юрій Дудкін.

Дудкін вважає, що Медведчук вводить нову форму діалогу між країнами Європи, Росією та Україною.

«Сьогодні Віктор Медведчук і його політична сила «Опозиційна платформа – За життя» вводить нові форми діалогу між Європою, Росією та Україною», - пояснив він.

«Хоча він робив це ще минулого літа, запропонувавши мирний план по Донбасу – і Європарламент його схвалив», - нагадав експерт.

Дудкін вважає, що глави парламентів Франції та Німеччини можуть приєднатися до міжпарламентського діалогу, який організував Медведчук.

Популярні новини зараз

Потап підкорив Каменських романтичним сюрпризом: тисячі кілометрів - не перешкода

Оля Полякова поділилася ідеальним блюдом для тих, що худнуть: ПП-млинці зі шпинатом під соусом бешамель

51-річна Ірина Білик на "Масці" вразила українців зовнішністю: "Що з обличчям?"

Вдова Кернеса Гайсинська позбулася двох "дітей" покійного мера

Показати ще

«Думаю, що це буде діалог не лише між депутатами Європарламенту, Францією, Німеччиною, Росією та Україною. Згодом, якщо, скажімо, справа не буде рухатися з мертвої точки, а саме – виконання з 1-го по 13-тий пункт «Мінських домовленостей», то до цього долучаться і глави парламентів», - прогнозує експерт.

Юрій Дудкін вважає, що українська влада на чолі з Зеленським могла б виконувати політичні пункти «Мінських угод», але нічого не робить для цього.

«Сьогодні Європа дуже чітко відчуває, що у Зеленського – унікальний шанс, при тому більшості, яке має його фракція, почати виконувати «Мінські домовленості». Величезну політичну частину «Мінських угод». Однак справа не рухається. І Віктор Медведчук, передчуваючи це, як досвідчений політик і геніальний парламентер, намагається почати міжпарламентський діалог між Україною, Росією, Францією і ФРН, - Ред.)», - пояснив він.

«Заради миру! – Він так і називається», - резюмував політичний і військовий експерт Юрій Дудкін.