«Ініціатива Віктора Медведчука про створення міжпарламентського діалогу заради миру – це дуже перспективний напрямок», - таку думку висловив в ефірі телеканалу NewsOne політичний і військовий експерт Юрій Дудкін.

Дудкін вважає, що Медведчук вводить нову форму діалогу між країнами Європи, Росією та Україною.

«Сьогодні Віктор Медведчук і його політична сила «Опозиційна платформа – За життя» вводить нові форми діалогу між Європою, Росією та Україною», - пояснив він.

«Хоча він робив це ще минулого літа, запропонувавши мирний план по Донбасу – і Європарламент його схвалив», - нагадав експерт.

Дудкін вважає, що глави парламентів Франції та Німеччини можуть приєднатися до міжпарламентського діалогу, який організував Медведчук.

Популярні новини зараз

Головне за ніч: "дуель" Зеленського з Гончаруком, долар по 10 і пенсійний хомут

Курс валют на 17 січня: долар дав гривні жорстокий урок

Мільйони українців ризикують втратити пенсії, кому час шукати підробіток на старість

Допомога на дитину та декрет: молодих матусь терміново попередили про зміни у виплатах

Показати ще

«Думаю, що це буде діалог не лише між депутатами Європарламенту, Францією, Німеччиною, Росією та Україною. Згодом, якщо, скажімо, справа не буде рухатися з мертвої точки, а саме – виконання з 1-го по 13-тий пункт «Мінських домовленостей», то до цього долучаться і глави парламентів», - прогнозує експерт.

Юрій Дудкін вважає, що українська влада на чолі з Зеленським могла б виконувати політичні пункти «Мінських угод», але нічого не робить для цього.

«Сьогодні Європа дуже чітко відчуває, що у Зеленського – унікальний шанс, при тому більшості, яке має його фракція, почати виконувати «Мінські домовленості». Величезну політичну частину «Мінських угод». Однак справа не рухається. І Віктор Медведчук, передчуваючи це, як досвідчений політик і геніальний парламентер, намагається почати міжпарламентський діалог між Україною, Росією, Францією і ФРН, - Ред.)», - пояснив він.

«Заради миру! – Він так і називається», - резюмував політичний і військовий експерт Юрій Дудкін.