Народний депутат від партії "Опозиційна платформа – За життя" Віктор Медведчук вважає, що інвестицію в Україну можуть прийти тільки тоді, коли в країні буде мир і припиняться бойові дії на Донбасі.

Про це сообщает прес-служба народного депутата України Віктора Медведчука на офіційній сторінці в Facebook.

«Ми перестали бути індустріально цікавою країною для інвестицій. Не має значення, іноземні це інвестиції або наших бізнесменів. Гроші повинні прийти в Україну. А це можливо тільки тоді, коли люди отримають впевненість, що в країні буде мир», ‒ наголосив Віктор Медведчук.

Парламентарій також не раз підкреслював, що нова влада повинна змінити домовленості з Євросоюзом, так як умови угоди про зону вільної торгівлі з ЄС економічно знищують Україну і є катастрофічно болючими для всіх мешканців країни.

«Ми не можемо продовжувати терпіти згубність зони вільної торгівлі з Євросоюзом щодо нашої країни, тому що її умови нищать економічно нашу країну… Коли наша країна є найбільш корумпованою в Європі, коли наша країна є найбіднішою в Європі, коли наша країна економічно не розвивається», ‒ відзначив політик.

Популярні новини зараз

"Холостяк" розпрощається з улюбленицею глядачів Юлею Зайкою: "Перестала боротися"

Настя Каменських зізналася в проблемах із зайвою вагою і показала фото: "Багато років соромилася"

Українки з Дубая після прильоту до Києва заговорили про жахи в'язниці: "Ми молилися щодня"

Оля Полякова поділилася ідеальним блюдом для тих, що худнуть: ПП-млинці зі шпинатом під соусом бешамель

Показати ще

Повідомляється, що ще в 2012 році Віктор Медведчук спрогнозував ризики зони вільної торгівлі з ЄС для України.

«З моменту підписання угоди всі питання взаємовідносин з третіми країнами, що стосуються торговельної політики, Україна повинна буде погоджувати з ЄС. І хоча формально угода залишає Україні право (от спасибі!) за "збереженню і створенню митних союзів, зон вільної торгівлі або домовленостей про прикордонну торгівлю", фактично це право обмежене ‒ приписочкою... якщо вони не суперечать торговим домовленостями, передбаченим угодою. У перекладі на зрозумілу мову це означає: "Ви зробили вибір? Зворотного шляху немає"», ‒ попереджав Віктор Медведчук.