Народний депутат від партії "Опозиційна платформа – За життя" Віктор Медведчук вважає, що інвестицію в Україну можуть прийти тільки тоді, коли в країні буде мир і припиняться бойові дії на Донбасі.

Про це сообщает прес-служба народного депутата України Віктора Медведчука на офіційній сторінці в Facebook.

«Ми перестали бути індустріально цікавою країною для інвестицій. Не має значення, іноземні це інвестиції або наших бізнесменів. Гроші повинні прийти в Україну. А це можливо тільки тоді, коли люди отримають впевненість, що в країні буде мир», ‒ наголосив Віктор Медведчук.

Парламентарій також не раз підкреслював, що нова влада повинна змінити домовленості з Євросоюзом, так як умови угоди про зону вільної торгівлі з ЄС економічно знищують Україну і є катастрофічно болючими для всіх мешканців країни.

«Ми не можемо продовжувати терпіти згубність зони вільної торгівлі з Євросоюзом щодо нашої країни, тому що її умови нищать економічно нашу країну… Коли наша країна є найбільш корумпованою в Європі, коли наша країна є найбіднішою в Європі, коли наша країна економічно не розвивається», ‒ відзначив політик.

Популярні новини зараз

В київських квартирах потекла свята рідина напередодні Водохреща

Лорак без макіяжу прогулялася по Лос-Анджелесу, фанати не впізнали: "Не схожа на себе"

Київ у вогні: потужне полум'я охопило два будинки зі сплячими людьми, вижили не всі

Відмовилася від корекції брів і прославилась на весь світ: як виглядає сучасна амазонка, фото

Показати ще

Повідомляється, що ще в 2012 році Віктор Медведчук спрогнозував ризики зони вільної торгівлі з ЄС для України.

 «З моменту підписання угоди всі питання взаємовідносин з третіми країнами, що стосуються торговельної політики, Україна повинна буде погоджувати з ЄС. І хоча формально угода залишає Україні право (от спасибі!) за "збереженню і створенню митних союзів, зон вільної торгівлі або домовленостей про прикордонну торгівлю", фактично це право обмежене ‒ приписочкою... якщо вони не суперечать торговим домовленостями, передбаченим угодою. У перекладі на зрозумілу мову це означає: "Ви зробили вибір? Зворотного шляху немає"», ‒ попереджав Віктор Медведчук.