Народний депутат від партії "Опозиційна платформа – За життя" Вадим Рабинович вважає, що припинити бойові дії на Донбасі і встановити мир в Україні може тільки міжпарламентський діалог «Німеччина ‒Франція ‒ Росія ‒ Україна».

Про це опозиційний політик заявив в коментарі журналістам, передает телеканал ZIK на своєму офіційному сайті.

Рабінович впевнений: пропозицію голови Політради партії «Опозиційна платформа – За життя» Віктора Медведчука про створення міжпарламентського діалогу в «нормандському форматі» є однією з найбільш конструктивних ідей для досягнення миру в країні.

«Якщо не хочуть домовлятися за мир на якомусь рівні, треба будувати на іншому. Міжпарламентський діалог «Німеччина ‒Франція ‒ Росія ‒ Україна» повинен зрушити процес з мертвої точки і допомогти президентів наших країн досягти миру», – підкреслив він.

Парламентарій також додав, що вже найближчим часом після проведення першої міжпарламентської саміту, український народ зможе побачити результати переговорів парламентів країн–учасниць.

Популярні новини зараз

Людству залишилося 100 секунд: стрілки годинника Судного дня завмерли на катастрофічній позначці

Летючу тварюку згодували натовпу людей, заразивши небезпечним вірусом: тисячі постраждалих

На українців чекають нові платіжки за світло: що змінили і кого торкнуться нововведення

"Знепритомніло чоловік 10": на Київщині рибалки виловили незвичайного "ембріона"

Показати ще

«Вважаю це одним з найвищих досягнень нашої партії в цьому році. Думаю, сидіти і нічого не робити, коли твоя держава гине і йде війна – це дуже погано. Тому Медведчук все зробив правильно, ми з вами будемо йому тільки аплодувати», – резюмував нардеп.

Як повідомлялося раніше, голова Політради партії «Опозиційна платформа – За життя» Віктор Медведчук запропонував створити міжпарламентський формат «нормандської четвірки» для відновлення миру в Україні. У свою чергу, ініціативу про створення діалогу парламентів підтримав російський президент Володимир Путін, а вже 24 грудня в Державній Думі РФ відбулися переговори голови депутатського об'єднання Верховної Ради України «Міжпарламентський діалог в ім'я світу: Україна ‒ Росія ‒ Німеччина ‒ Франція» Віктора Медведчука з головою Держдуми В'ячеславом Володіним.