Народний депутат від партії "Опозиційна платформа – За життя" Вадим Рабинович вважає, що припинити бойові дії на Донбасі і встановити мир в Україні може тільки міжпарламентський діалог «Німеччина ‒Франція ‒ Росія ‒ Україна».

Про це опозиційний політик заявив в коментарі журналістам, передает телеканал ZIK на своєму офіційному сайті.

Рабінович впевнений: пропозицію голови Політради партії «Опозиційна платформа – За життя» Віктора Медведчука про створення міжпарламентського діалогу в «нормандському форматі» є однією з найбільш конструктивних ідей для досягнення миру в країні.

«Якщо не хочуть домовлятися за мир на якомусь рівні, треба будувати на іншому. Міжпарламентський діалог «Німеччина ‒Франція ‒ Росія ‒ Україна» повинен зрушити процес з мертвої точки і допомогти президентів наших країн досягти миру», – підкреслив він.

Парламентарій також додав, що вже найближчим часом після проведення першої міжпарламентської саміту, український народ зможе побачити результати переговорів парламентів країн–учасниць.

Популярні новини зараз

"ПриватБанк" закриває доступ до карток, клієнти обурюються: "Позбавили сім'ю коштів для проживання"

Нацкорпус в Харкові готується до оборони міста

Кабмін продовжив карантин по всій Україні до 30 червня: які обмеження дію до літа

У "Зайки" є інший? Учасниці "Холостяка" накинулися на Юлю зі звинуваченнями

Показати ще

«Вважаю це одним з найвищих досягнень нашої партії в цьому році. Думаю, сидіти і нічого не робити, коли твоя держава гине і йде війна – це дуже погано. Тому Медведчук все зробив правильно, ми з вами будемо йому тільки аплодувати», – резюмував нардеп.

Як повідомлялося раніше, голова Політради партії «Опозиційна платформа – За життя» Віктор Медведчук запропонував створити міжпарламентський формат «нормандської четвірки» для відновлення миру в Україні. У свою чергу, ініціативу про створення діалогу парламентів підтримав російський президент Володимир Путін, а вже 24 грудня в Державній Думі РФ відбулися переговори голови депутатського об'єднання Верховної Ради України «Міжпарламентський діалог в ім'я світу: Україна ‒ Росія ‒ Німеччина ‒ Франція» Віктора Медведчука з головою Держдуми В'ячеславом Володіним.