Ряд найбільших європейських ЗМІ висвітлили недавню ініціативу голови Політради партії ″Опозиційна платформа - За життя″ Віктора Медведчука про створення міжпарламентського діалогу в ″нормандському форматі″, зазначивши, що пропозиція політика спрямована виключно на припинення бойових дій на Донбасі і повернення миру в Україну.

Так, зокрема, авторитетне німецьке видання Russland.news повідомляє, що парламентський діалог країн ″нормандського формату″ можна використовувати для досягнення миру в Україні.

Видання зазначає, що під час зустрічі міністра фінансів Росії Антона Сілуанова, голови ОПЗЖ Віктора Медведчука і російського президента Володимира Путіна, український політик розповів про ідею залучення парламентів Німеччини, Франції, Росії та України у врегулювання конфлікту в Україні.

″Це не так просто, тому що головне питання - реалізація Мінських угод. Ми створили міжпарламентську асоціацію в українському парламенті, наша партія є другою за результатами виборів, створила другу парламентську фракцію, і ми створили міжфракційне об'єднання - міжпарламентський діалог заради миру″, - цитує видання Медведчука.

Про ініціативу Медведчука також повідомило видання Італії Agenzia Nova.

Популярні новини зараз

Маша Полякова поділилась наболілим, змушена утримуватися: "Один раз було, це кайф"

Бойовий флот США мчить до Чорного моря на допомогу Україні: "Кораблі залишаться..."

Лікар показав українцям, як заражається більшість людей: "Антитіла не назавжди"

Пономарьов "повернувся до життя", фанати видихнули з полегшенням - "Бережіть себе!"

Показати ще

Журналісти італійського ЗМІ впевнені: створення міжпарламентського діалогу ″Україна - Росія - Франція-Німеччина″ зможе вирішити кризу на Донбасі.

″Сама ідея міжпарламентського діалогу країн в ″нормандському форматі″, очевидно, дуже корисна. Це може сприяти мирному врегулюванню на Донбасі. Але це дуже складне завдання″, - йдеться в повідомленні.

Як повідомляв голова ОПЗЖ Віктор Медведчук раніше, встановити мир в Україні і припинити бойові дії на Донбасі можна виключно через виконання українською владою Мінських угод.

Віктор Медведчук також неодноразово звинувачував нинішню українську владу на чолі з президентом Зеленським в тому, що вони не хочуть виконувати Мінські угоди тільки тому, що діють виключно у власних інтересах, а не в інтересах народу України.