Не варто привласнювати чужі заслуги, адже це може сумно закончіться. Політичний оглядач Олександр Фомін показав, як нова влада на чолі із Зеленським ″поцупила″ формулу обміну полоненими у Медведчука та цинічно обманює українців.

Про це Фомін напиписав у своїй статті на сайті "Кореспондент". За словами журналіста, в історії з обміном полоненими команда Зеленського нагадує фальшиву групу Milli Vanilli, учасники якої не вміли співати і пісні для них записували інші вокалісти. Коли шахраїв викрили, то у них відібрали Grammy.

Політичний оглядач зазнчає, що у такий самий спосіб "у Зеленського вирішили привласнити собі чужий "політичний Греммі". Але привласнення чужих заслуг може погано закончіться.

Журналіст пояснює, що "в прес-релізі ОП обмін полоненими 29 грудня назвали ″найбільшим в історії України звільненням утримуваних осіб", хоча насправді це не так.

Фомін іронічно пише, що фанам Зеленського підсунули "фейк в смартфоні", тому що "81 на 127" - це далеко не найбільше звільнення.


"Зрозуміло, що в порівнянні з масовими обмінами, які проводив Медведчук, єдине звільнення Зеленського виглядає блідо", - зробив порівняння журналіст.

"А тепер тільки цифри:
- 24 січень 2014 року - 222 на 146 (тобто Київ отримав 222 полонених, а Донбас - 146);
- 21 листопад 2015 - 140 на 52;
- нарешті, 27 грудня 2017 - 306 на 74 ", - навів журналіст дані в підтримку свого висновку.

Популярні новини зараз

Повернення секс-символу та зірки 4 сезону: хто на "Голос країни 10" розчулив Кароль та Каменських

Залишили без їжі, води та грошей: авіакомпанія Ryanair влаштувала дикі випробування пасажирам в Україні

"Солдати без розпізнавальних знаків": Одесу сполохала колона військової техніки в місті

В Україні задеруть пенсійний вік для жінок: терміни вже названо

Показати ще

Фомін також звернув увагу, що влада на чолі із Зеленським провела обмін полоненими між Києвом і Донбасом за формулою Медведчука - "обмін всіх на всіх в кілька етапів".

"Як бачимо, цифри наочно показують, що перший обмін Зеленського - навіть не в трійці найбільш масових. Не кажучи вже про те, що офіційний Київ провів обмін за формулою ″обмін всіх на всіх в кілька етапів″. Якби не ця формула Медведчука, яку він озвучив в розмові з Путіним в листопаді 2017 го, то так би й досі і буксували", - підсумував він.

Фомін, порівнюючи дії команди Зеленського з музичним гуртом Milli Vanilli, нагадує, чим закінчується привласнення чужих заслуг:

″Учасники дуету Milli Vanili до викриття претендували на статус зірок, а на наступний день в одну мить перетворилися в митних хлопців із ″вовчим квитком″ в кишені″.