Голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя" і  народний депутат Віктор Медведчук заявив, що партія "Слуга народу" намагається зам'яти недавній інтимний скандал з нардепом Богданом Яременко. Про це він повідомив у спілкуванні з журналістами, передає 112.

"Те, що вони намагаються зам'яти цей скандал з паном Яременко, унікальним депутатом і унікальним головою комітету, який прославив парламент на всю країну, і, думаю, не тільки на нашу країну, це, безумовно, мінус фракції "Слуги народу", бо, що означає, шукають заміну? Що значить, вони не можуть прийняти це рішення? Людину можна усунути від керівництва комітетом, доручити виконання обов'язків першого заступника голови комітету, і якщо вже така складність в кадровому підборі особи, яке могло б замінити пана Яременка, то після цього вже вирішуйте це питання", - сказав він.

"Ви пам'ятаєте, коли розгорався цей скандал? Це, здається, був листопад. Сьогодні ми вже в середині січня. А віз і нині там. Це свідчення одного: намагаються зам'яти скандал, намагаються залишити цієї людини, тобто вони роблять не тільки аморальні вчинки у відношенні влади, щодо парламенту, але і в першу чергу стосовно себе. Звісно, так не може бути", - підкреслив нардеп.

Нагадаємо, 29 жовтня під час роботи в сесійному залі парламенту народний депутат від "Слуги народу" Богдан Яременко переписувався в онлайн-мережі знайомств. У ході листування одна з жінок назвала свою ціну та умови.

Популярні новини зараз

Українка скуштувала в АТБ благородну гниль й поділилася з усіма: "Телефонуйте на завод", фото

Очевидці розкрили таємницю загибелі подруги Фреймут Островської: "Поводилася агресивно"

На українців чекають нові платіжки за світло: що змінили і кого торкнуться нововведення

Жінки йтимуть на пенсію у 55: Зеленський вніс поправки до закону 4-х річної давності

Показати ще