Ініціатива нової української влади про збільшення заробітних плат міністрам і народним депутатам – це ні що інше, як злочин проти українського народу.

З такою заявою виступив голова Політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат Віктор Медведчук.

Віктор Медведчук
Віктор Медведчук

"Депутати від нашої партії внесли до Верховної Ради постанову № 2747 "Про внесення змін до Постанови Верховної Ради України "Про фінансове забезпечення діяльності народних депутатів України" (щодо зменшення розміру заробітної плати народних депутатів України)", яким розміри посадових окладів народних депутатів України встановлено на рівні посадових окладів членів Кабінету Міністрів України, виходячи з розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб на 30 листопада 2019 року. Це означає, що цього року зарплати депутатів підвищуватися не будуть", ‒ підкреслив Медведчук.

"Я вважаю, що народні депутати не мають ні морального, ні юридичного, ні політичного права сьогодні підвищувати собі заробітну плату, в цих умовах. Як, втім, і чиновники Кабінету Міністрів, які вже хизуються тим, що підвищено заробітні плати… Але я вважаю, що цей потік збільшення заробітних плат, коли у нас країна знаходиться в такій економічній ситуації, коли сьогодні не підвищено заробітні плати для вчителів, для представників системи охорони здоров'я, підвищувати заробітні плати чиновникам і народним депутатам – це злочин проти українського народу", – зазначив політик.

Популярні новини зараз

Прогноз погоди на завтра зачепить чутливих: врятують лише апельсини, хороший фільм і рідні люди

Настя Каменських забула про пристойності і оголилася на камеру: "Просто вогонь"

Пішов з життя зірка "Інтернів" і син відомої актриси: "Який біль!"

Жінки йтимуть на пенсію у 55: Зеленський вніс поправки до закону 4-х річної давності

Показати ще